Andrzej KOT (1946-2015)
Lot No.350
Rybka
ołówek, kredka, pastel, papier szary; 20,5 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygnowany p. d.: AK.
estymacja: 1 400 - 1 600 zł
sygnowany p. d.: AK.
estymacja: 1 400 - 1 600 zł
Ryszard OPALIŃSKI (ur. 1947)
Lot No.352
Kompozycja figuralna, 2020
pastel, ołówek, tempera, papier; 63 x 51 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Ryszard Opaliński. 7. Juni 2020., napis p. d.: Eltmann;
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Józef SZUSZKIEWICZ (1912-1982)
Lot No.354
Zestaw 5 grafik
Macierzyństwo III, Pasterz, Orka, Łódka, Zamyślona,
linoryt, drzeworyt, papier, bibuła; ok. 22 x 18 cm (zróżnicowane wymiary);
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Paulina TRACZYŃSKA (ur. 1986)
Lot No.356
Kaktus, 2020
olej, płótno; 27 x 38 cm;
sygn. i dat. p. d.: [monogram] / 20;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Roksana MROCZKO (ur. 2000)
Lot No.358
Przejrzystość IV, 2022
akryl, płótno; 80 x 60 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: PRZEJRZYSTOŚĆ IV / ROKSANA / MROCZKO / 2022.
estymacja: 1 600 - 2 000 zł
estymacja: 1 600 - 2 000 zł
Malarz nieokreślony, XX w.
Lot No.360
Czarowne miasto
olej, płótno; 70 x 100 cm.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
2 000 zł
Yehor LEMZYAKOFF (ur. 1989)
Lot No.361
Thunder jungle, z cyklu : The Rumble in the Jungle vol.3, 2018
olej, płótno; 50 x 60 cm;
opisany na odwrocie: Yehor Lemzyakoff / „Thunder jungle” / from the series „The Rumble / in the Jungle vol. 3” / (…).
estymacja: 2 200 - 2 500 zł
estymacja: 2 200 - 2 500 zł
2 000 zł
Yehor LEMZYAKOFF (ur. 1989)
Lot No.362
Carpe Diem, 2020
olej, płótno; 50 x 60 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: Carpe Diem / oil on Canvas / 50 x 60 cm 2020 / Yehor Lemzyakoff / [podpis artysty].
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
2 700 zł
Zdzisław LACHUR (1920 - 2007)
Lot No.363
Trzej Królowie, 1988
olej, płyta; 77 x 50 cm;
sygn. l. d.: Z. Lachur 1988
estymacja: 2 600 - 3 000 zł
sygn. l. d.: Z. Lachur 1988
estymacja: 2 600 - 3 000 zł
3 200 zł
Jarosław KAWIORSKI (ur. 1955)
Lot No.364
Muzeum, 1982
olej, technika mieszana, płótno; 40 x 30 cm;
na odwrocie opis autorski: KAWIORSKI / MUZEUM 1982.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Marek CZEREMAŃSKI (ur. 1953)
Lot No.366
Tak albo nie, z cyklu: Konfrontacje, 2017
akryl, płótno; 80 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: (…) M. Czeremański / „Tak albo nie” 2017 / KRAKÓW / M. Czeremański 2019 / „Konfrontacje” obok na
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Tadeusz CIESIULEWICZ (1936-1997)
Lot No.368
Jabłko Ewy i Robak Adama, 1992
olej, płótno; 27 x 27 cm (w świetle ramy);
sygn., dat. i opisany śr. d.: "Jabłko Ewy i Robak Adama" / "Eves apple and Adam's worm" / Tad. Ciesiulewicz / 1992 (
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Lot No.370
Rajski tryptyk, 1991
olej, płótno; 24 x 85 cm (w świetle ramy);
na każdej części tryptyku wyryty napis:
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Svetlana BILETNICOVA (ur. 1981)
Lot No.372
Light blue, 2019
olej, akryl, płótno; 100 x 130 cm;
opis autorski na odwrocie: "Light blue" Svetlana / BILETNICOWA / 2019.
estymacja: 7 000 - 8 500 zł
estymacja: 7 000 - 8 500 zł
Henryk ZIEMBICKI - FANTAZOS (ur. 1944)
Lot No.374
Martwa natura z orzechami, 1975
olej, sklejka; 42 x 45,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Fantazos 75;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Malarz nieokreślony, XX w.
Lot No.376
Ulice Paryża,1937
olej, płótno; 58 x 42 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Paris / 37. L.N.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Maria BUJAKOWA (1910-1990)
Lot No.378
Nad brzegiem morza, 1983
olej, płótno naklejone na płytę; 40 x 44,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: MBUJAKOWA 1983.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Jadwiga MIJAL (1912-1997)
Lot No.380
Dziewczynka, 1960
olej, płótno; 40 x 30 cm;
sygn. i dat. l. d.: J. MIJAL 60.
estymacja: 6 000 - 7 200 zł
estymacja: 6 000 - 7 200 zł
Henryk BURZEC (1919-2005)
Lot No.502
Macierzyństwo
rzeźba w drewnie, wys. 30,5 cm;
sygn. na spodzie: H. BURZEC / ZAKOPANE.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
1 800 zł
Sławomir MICEK (ur. 1956)
Lot No.504
Bez tytułu
brąz, marmur; wys. 34 cm, szer. 10 cm
sygn. z boku na rzeźbie, przy podstawie (nieczytelnie)
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Aleksander ŚLIWA (ur. 1948)
Lot No.506
Ona, z cyklu: Macierzyństwo
brąz, kamień; wys. 60 cm;
sygn. z tyłu: ŚLIWA.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
sygn. z tyłu: ŚLIWA.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Lot No.508
Mrówka
brąz patynowany, otoczak granitowy; wys. 15,5 x 42 cm;
sygn. na spodzie: BCHROMY.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
sygn. na spodzie: BCHROMY.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Mieczysław PUCHAŁA (XX w.)
Lot No.510
Biurko - typ 20-11/Var II - projekt z 1959 r.
orzech, płyta stolarska, buczyna; 75,5 x 109,5 x 59,7 cm;
Biurko z prostokątnym blatem, pod którym wnęka i półka wsparta po lewej stronie na jednoskrzydłowej s
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł