Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)
Lot No.312
Pejzaż z młynami wodnymi, 1967
olej, płótno, 74 x 99 cm;
sygn. i dat. p. d.: Szancenbach / 67;
estymacja: 20 000 - 25 000 zł
estymacja: 20 000 - 25 000 zł
20 000 zł
Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Lot No.313
Smogen, 1997
olej, płótno; 85 x 95 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
estymacja: 20 000 - 24 000 zł
sygn. p. d.: Szancenbach;
estymacja: 20 000 - 24 000 zł
18 000 zł
Juliusz NARZYŃSKI (1934 - 2020)
Lot No.317
Pokój z widokiem zamienię II, 2015
olej, płótno; 41 x 33 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Juliusz Narzyński / 2015
estymacja: 2 700 - 3 600 zł
estymacja: 2 700 - 3 600 zł
2 000 zł
Janusz LEWANDOWSKI (1937-2022)
Lot No.318
Pocałunek
olej, płótno; 51 x 78 cm;
sygn. p. d.: LEWANDOWSKI.
estymacja: 9 000 - 12 000 zł
sygn. p. d.: LEWANDOWSKI.
estymacja: 9 000 - 12 000 zł
17 000 zł
Jadwiga ŻOŁYNIAK (ur. 1949)
Lot No.324
Swing, 2022
olej, płótno; 60 x 80 cm:
sygn. na dole pośrodku: J. Żołyniak;
estymacja: 5 000 - 6 500 zł
estymacja: 5 000 - 6 500 zł
4 500 zł
Ziemowit KMIEĆ (ur. 1977)
Lot No.327
Bezkres, 2021
olej, płótno; 60 x 50 cm;
na odwrocie opis autorski: Ziemowit Kmieć / "Bezkres" / olej, płótno; 60 x 50 / 2021.
estymacja: 5 500 - 7 000 zł
estymacja: 5 500 - 7 000 zł
5 000 zł
Jan NALIWAJKO (1938-2017)
Lot No.336
Kompozycja abstrakcyjna, 1968
olej, kolaż, płótno; 81,5 x 116,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Naliwajko 1968;
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
2 700 zł