Wojciech IDŹKOWSKI (ur. 1960)
Lot No.352
Telepyla, 2018
technika własna (olej, akryl, kredka, tusz), 95 x 95 cm;
estymacja: 6 500 - 7 500 zł
estymacja: 6 500 - 7 500 zł
5 500 zł
Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)
Lot No.356
Kompozycja, 1987
pastel, węgiel, papier bordowo-brązowy; 49 x 67 cm;
opisany i dat. przy prawej krawędzi u góry: [monogram autorski] / 1687 / NY [w okręgu].
estymacja: 30 000 - 34 000 zł
estymacja: 30 000 - 34 000 zł
34 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
Andrzej GIERAGA (ur. 1934)
Lot No.360
Epitaph I, 1988
technika własna, relief; 15 x 11,8 cm (wymiar kompozycji);
sygn. dat. i opisany u dołu kompozycji: Epitaph I ea Andrzej Gieraga '88 (ołówkiem).
estymacja: 900 - 1 000 zł
estymacja: 900 - 1 000 zł
800 zł
Andrzej GIERAGA (ur. 1934)
Lot No.361
Czerń i biel II, 1987
technika własna, relief, papier; 15 x 12 cm (wymiar kompozycji);
sygn. dat. i opisany u dołu kompozycji: Czerń i biel II ea2 Andrzej Gieraga '87 (ołówkiem).
estymacja: 900 - 1 000 zł
estymacja: 900 - 1 000 zł
1 000 zł
Andrzej GIERAGA (ur. 1934)
Lot No.362
Czerń i biel VI, 1988
sygn. dat. i opisany u dołu: Czerń i biel VI ea Andrzej Gieraga '88 (ołówkiem).
estymacja: 900 - 1 000 zł
estymacja: 900 - 1 000 zł
800 zł
Wiktor ZIN (1925-2007)
Lot No.366
Dworek
kredka, pastel, tusz, papier; 25 x 43 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WiktorZin.
estymacja: 2 800 - 3 400 zł
sygn. p. d.: WiktorZin.
estymacja: 2 800 - 3 400 zł
3 200 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Lot No.502
Kolarze
brąz patynowany, 90 x 54 x 25 cm;
sygn.: BCHROMY.
estymacja: 32 000 - 38 000 zł
sygn.: BCHROMY.
estymacja: 32 000 - 38 000 zł
29 000 zł