Lot No.: 809

Lot No.: 809

Ikona - Matka Boska z Dzieciątkiem w typie Hodegetria

tempera na desce, w okładzie srebrnym pr. 900, z mosiężną ramką; punce z Imperium Osmańskiego; 27 x 19,3 x 3,6 cm.
Imperium Osmańskie, Bałkany; ikona: XVII w.
estymacja: 9 500 - 11 000 zł