Juliusz KOSSAK (1824-1899), Kazimierz BRODZIŃSKI (1791-1835)
Lot No.98
Wiesław
Warszawa, 1886. Oprawa wydawnicza twarda; 37 x 28 cm;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Jean LAMBERT-RUCKI (1888-1967)
Lot No.202
Krucyfiks
brąz, drewno palisandrowe; krzyż: ok. 59 x 42 cm;
Francja, Paryż, lata 30. XX w.
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
Paul Ludwig KOWALCZEWSKI (1865-1910)
Lot No.204
Figurka nimfy Psyche
brąz, odlew patynowany; marmur czarny i czerwony; wys. 29 cm.
Niemcy, Berlin, XIX/XX w.
estymacja: 2 400 - 2 900 zł
Niemcy, Berlin, XIX/XX w.
estymacja: 2 400 - 2 900 zł
Artysta nieokreślony
Lot No.206
Popiersie kobiety w kapeluszu
brąz, marmur; wys. 22,5 cm;
Francja, XIX/XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Francja, XIX/XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Artysta nieokreślony, XX w.
Lot No.209
Figurka kobiety, art déco
brąz, iworyna, marmur czerwony i czarny; wys. 35 cm.
Europa Zachodnia, 2 ćw. XX w.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Europa Zachodnia, 2 ćw. XX w.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Georges VAN DER STRAETEN (1856-1941)
Lot No.211
Popiersie kobiety
brąz, odlew z czerwoną patyną; wys. 17 cm;
Francja, Paryż, k. XIX w.
estymacja: 1 900 - 2 300 zł
Francja, Paryż, k. XIX w.
estymacja: 1 900 - 2 300 zł
Skunen ROEL (?)
Lot No.213
Dziecko na nocniku
ceramika (kamionka?), patynowana na czarno; 18 x 8 x 11 cm.
Europa Zachodnia, Niemcy?, Skandynawia?, XX w.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Jan ZAPOTOCZNY (1886-1959)
Lot No.215
Portret kobiety - płaskorzeźba
gips, 2 x 37,5 x 30 cm.
Polska, Zakopane, 1933
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Polska, Zakopane, 1933
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Artysta nieokreślony, XX w.
Lot No.216
Góral z fajką - głęboki relief
drewno czernione, wymiary: 21 x 25 x 10 cm.
Polska, Zakopane, lata 20-30. XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
1 800 zł
Lot No.
217
Chrystus ukrzyżowany - figura bez krzyża
drewno, ze śladami polichromii; wys. 33 cm;
Europa Środkowa, XIX w.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Europa Środkowa, XIX w.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Lot No.
219
Aniołek
drewno polichromowane, złocone; wys. 40 cm.
Europa Środkowa, XIX w.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
Europa Środkowa, XIX w.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł