Lot No.: 79

Malarz nieokreślony, XIX / XX w.

Lot No.: 79

Wiolonczelistka (Cellospeelster)

wg Antoona van Dycka
olej, płótno; 116 x 100 cm;
estymacja: 13 000 - 15 000 zł