Lot No.
905
Kanapa w stylu Ludwika Filipa
mahoń; 115 x 80 x 80 cm.
Europa Środkowa, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Europa Środkowa, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Lot No.
907
Sekretera w stylu rokoka holenderskiego
okleina - mahoń; 116 x 150 x 88 cm.
Europa Zachodnia (?), XIX/XX w.
estymacja: 6 400 - 7 000 zł
estymacja: 6 400 - 7 000 zł
Lot No.
909
Fotel w stylu neorenesansowym
orzech (?); 108 x 62 x 58 cm.
Europa Środkowa, k. XIX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Europa Środkowa, k. XIX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
2 200 zł
Lot No.
911
Fotel neorokokowy w stylu mebli angielskich
mahoń; 92,5 x 57 x 52 cm.
Europa Środkowa, pocz. XX w.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Europa Środkowa, pocz. XX w.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Lot No.
913
Stolik pomocniczy do robótek eklektyczny
świerk malowany na palisander; 79 x 44,5 x 39,5 cm.
Europa Środkowa, XIX / XX w.
estymacja: 900 - 1 100 zł
Europa Środkowa, XIX / XX w.
estymacja: 900 - 1 100 zł
Lot No.
916
Stolik do gry w stylu klasycystycznym
okleina: orzech, intarsje: brzoza, podpalane, rytowane; 77,4 x 85,4 x 71 cm;
Polska (?), pocz. XIX w.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
Polska (?), pocz. XIX w.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
Lot No.
918
Stół neostylowy
dębina; 70 x śr. 90 cm.
Europa Środkowa, 1 ćw. XX w.
estymacja: 1 300 - 1 500 zł
Europa Środkowa, 1 ćw. XX w.
estymacja: 1 300 - 1 500 zł
Lot No.
920
Komoda w stylu Ludwika Filipa
fornirowana wzorzystą okleiną; 86 x 89,5 x 49 cm;
Europa, 2 poł. XIX w.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
Europa, 2 poł. XIX w.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
Lot No.
922
Trzy krzesła w stylu Ludwika Filipa
palisander; 96 x 57 x 46 cm;
Europa, 2 poł. XIX w.
estymacja: 1 200 - 1 500 zł
Europa, 2 poł. XIX w.
estymacja: 1 200 - 1 500 zł
Lot No.
924
Barek w stylu art déco
stal, chromowana; 76,2 x 68 x 44 cm.
Europa Środkowa, ok. poł. XX w.
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
Lot No.
926
Wieszak w stylu art déco
mahoń, buczyna; podstawa z wieszakiem i szafką oraz lustro;
Europa Środkowa, lata 20. / 30. XX w.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Lot No.
928
Barek modernistyczny
metal mosiądzowany, płyta laminowana; 68,5 x 76 x 42 cm.
Europa Środkowa, poł. XX w.
estymacja: 1 800 - 2 000 zł
Europa Środkowa, poł. XX w.
estymacja: 1 800 - 2 000 zł
Lot No.
929
Zydel w stylu zakopiańskim
jesion; 97 x 34,5 x 43,5 cm.
Podhale, XX w.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Podhale, XX w.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
2 500 zł
Lot No.
930
Szafka wisząca huculska
drewno sosnowe (?), jesion - barwione; 84,5 x 51,5 x 18,5 cm.
Polska Południowo-Wschodnia, 1930.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
7 500 zł