Rzeźbiarz nieokreślony, XX w.
Lot No.204
Akt
brąz patynowany, kamienna podstawa; wys.27 cm;
Polska (?), XX w.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
Polska (?), XX w.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
W. ŚLIWKA, 1 poł. XX w.
Lot No.206
Papuga
figurka z brązu, podstawa marmur; wys. całkowita 24 cm;
sygn. na postumencie: W. ŚLIWKA
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Rzeźbiarz nieokreślony, XX w.
Lot No.208
Figura kwestującego Afrykanina
brąz?, odlew patynowany; wys. 123,5 cm;
Europa Zachodnia?, 1 poł. XX w.
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
Rzeźbiarz nieokreślony, XX w.
Lot No.210
Myśliwy z psem - Lew Tołstoj (?)
brąz patynowany; wys. 23 cm; sygn.; podstawa 16 x 10 cm;
Europa Zachodnia, XX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Europa Zachodnia, XX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Rzeźbiarz nieokreślony, XX w.
Lot No.212
Kobieta grająca na mandolinie
rzeźba - kompozycja metali, kość, podstawa kamienna; wymiary: 32 x 42 x 15,5 cm;
Europa Zachodnia, lata 30. XX w.
estymacja: 2 600 - 3 200 zł
estymacja: 2 600 - 3 200 zł
Rzeźbiarz nieokreślony, XX w.
Lot No.214
Aniołek
drewno lipowe, polichromowane; wys. 20,5 cm;
Polska, XX w.
estymacja: 1 600 - 1 800 zł
Polska, XX w.
estymacja: 1 600 - 1 800 zł