Lot No.: 909

Lot No.: 909

Barek w stylu art déco

konstrukcja fornirowana orzechem; 63 x 77 x 46,7 cm.
Europa Środkowa, lata 30. XX w.
estymacja: 4 700 - 5 600 zł
Cena oferowana 4 500 zł