Lot No.: 618

ROUEN

Lot No.: 618

Zestaw 3 talerzy dekoracyjnych

zdobione malowanymi motywami roślinnymi, herbami i koszem z kwiatami
sygn. na spodzie: ROUEN;
Francja, 4 ćw. XX w.