SCHIERHOLZ’SCHE PORZELLANMANUFAKTUR, PLAUE
Lot No.: 606
Paterka z amorkiem
porcelana, farby naszkliwne, złocenia; drobne ubytki dekoracji plastycznej, niewielkie przetarcia złoceń i malatury; wys. 23 cm, podstawa 11,5 x 11 cm;