VILLEROY & BOCH
Lot No.: 601
Wazon dekoracyjny z pokrywą
porcelana, druk podszkliwny; 31 x 16 x 16 cm;
sygn. na spodzie: Villeroy & Boch / 1748 / Paon / handausgemail / W.-Germany;