NATALIA LL (1937-2022)
Lot No.301
Phisiology Art, 1974
wydruk fotografii, płótno; 20,5 x 20,5 cm;
sygn., dat. i opisane na odwrocie: NATALIA LL / NATALIA LL / Phisiology Art 1974.
estymacja: 9 500 - 12 000 zł
estymacja: 9 500 - 12 000 zł
8 500 zł
Tadeusz KANTOR (1915-1990)
Lot No.303
Veto
tusz, piórko, tusz lawowany, ołówek, papier; 28 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: T Kantor.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
sygn. l. d.: T Kantor.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
7 500 zł
Władysław STRZEMIŃSKI (1893-1952)
Lot No.304
Z cyklu: Małorolni, 1950
ołówek, kredka, papier; 93,5 x 65,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Strzem / 1950;
estymacja: 110 000 - 150 000 zł
130 000 zł
Tadeusz DOMINIK (1928-2014)
Lot No.305
Bez tytułu
olej, płótno; 80 x 100 cm;
(do pracy dołączony jest certyfikat autentyczności podpisany przez syna artysty - Tomasza Dominika)
estymacja: 33 000 - 40 000 zł
estymacja: 33 000 - 40 000 zł
30 000 zł
Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)
Lot No.307
Dorożki krakowskie
olej, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach
estymacja: 18 000 - 21 000 zł
sygn. p. d.: Szancenbach
estymacja: 18 000 - 21 000 zł
16 000 zł
Jan WODYŃSKI (1903-1988)
Lot No.309
Wiosna w Sopocie, 1977
olej, płótno; 81 x 65 cm
sygn. l. d.: WODYŃSKI;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
sygn. l. d.: WODYŃSKI;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
5 500 zł
Zbigniew Maciej DOWGIAŁŁO (ur. 1961)
Lot No.310
Columbus płynie do Ameryki, 1985
olej, płótno; 195 x 344 cm;
sygn. i dat. p. d.: DOWGIAŁŁO 85.
estymacja: 77 000 - 90 000 zł
estymacja: 77 000 - 90 000 zł
69 000 zł
Marian CZAPLA (1946-2016)
Lot No.312
Czerwone anturium, 1998
akryl, płótno; 49 x 41 cm;
sygn. p. g.: czapla;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
sygn. p. g.: czapla;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
6 500 zł
Łukasz BREITENBACH (ur. 1988)
Lot No.316
Bez tytułu, 2022
olej, płótno; 100 x 140 cm;
sygn. i dat. p. d.: BREITENBACH 2022 (ryte w warstwie malarskiej).
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
9 000 zł
Alicja DOMAŃSKA (ur. 1984)
Lot No.317
Black divine universe, 2022
technika własna, płótno; 200 x 150 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie: ALICJA DOMAŃSKA / 2022 / BLACK DIVINE UNIVERSE.
estymacja: 15 000 - 20 000 zł
estymacja: 15 000 - 20 000 zł
12 000 zł
Tomasz KAZIKOWSKI (1952-2021)
Lot No.321
Akt siedzącej kobiety - Zamyślona, 1991
akryl, płótno; 73 x 65 cm;
opis autorski na odwrocie: TOMASZ KAZIKOWSKI / TK [monogram wiązany ujęty w koło] 1991 R / 65 x 73 cm, AKRYL.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Janina Maria WIERUSZ-KOWALSKA (ur. 1949)
Lot No.324
4OR
akryl, płótno; 100 x 81 cm (w świetle ramy);
sygn. p. d.: JWK;
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
sygn. p. d.: JWK;
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Ryszard PASIKOWSKI (ur. 1952)
Lot No.326
Bez tytułu
olej, płótno; 60 x 70 cm;
sygn. l. d.: R. PASIKOWSKI
estymacja: 6 000 - 7 500 zł
sygn. l. d.: R. PASIKOWSKI
estymacja: 6 000 - 7 500 zł
Ryszard PASIKOWSKI (ur. 1952)
Lot No.328
Bez tytułu
olej, płótno; 46 x 38 cm;
sygn. p. d.: R. PASIKOWSKI;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
sygn. p. d.: R. PASIKOWSKI;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Ziemowit KMIEĆ (ur. 1977)
Lot No.329
Grow, 2018
olej, płótno; 60 x 45 cm;
opis autorski na odwrocie: Ziemowit / Kmieć / "grow" / olej, płótno 60 x 45 / 2018.
estymacja: 5 000 - 7 000 zł
estymacja: 5 000 - 7 000 zł
4 500 zł
Agnieszka BRZEZIŃSKA (ur. 1975)
Lot No.331
Topnienie, 2017
akryl, płótno; 70 x 100 cm;
sygn. i opisany krośnie: Agnieszka Brzezińska / TOPNIENIE / 2017.
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
Grupa THE KRASNALS
Lot No.333
Żydówka z pomarańczami Aleksander Gierymski, 2016
olej, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. dat. i opisany na odwrocie: JEWS / "Żydówka z pomarańczami / Aleksander Gierymski " / The Krasnals 2016.
estymacja: 8 000 - 9 500 zł
estymacja: 8 000 - 9 500 zł
8 000 zł
Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)
Lot No.334
Duże niebo, 1986
akryl, płótno; 44 x 51 cm;
sygn. l. d.: Ćwiertniewicz;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
sygn. l. d.: Ćwiertniewicz;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Maciej KWIATKOWSKI (ur. 1971)
Lot No.336
XLV - 3, 2020
akryl, płótno; 40 x 40 cm;
na odwrocie opis autorski: MACIEJ KWIATKOWSKI / XLV-3 / AKRYL/PŁÓTNO / 2020.
estymacja: 1 800 - 2 200 zł
estymacja: 1 800 - 2 200 zł
Iryna SEVASTIANOVA (ur. 2000)
Lot No.341
Traveling Throught the Lands of My Consciousness, 2021
olej, płótno; 60 x 120 cm;
sygn. i dat. p. d.: Sevastianova 2021;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
2 000 zł
Iryna SEVASTIANOVA (ur. 2000)
Lot No.342
Overthinking, 2020
olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: Sevastianova 2020;
estymacja: 1 600 - 2 000 zł
estymacja: 1 600 - 2 000 zł
1 400 zł
Filip LEONIAK (ur. 1995)
Lot No.344
Obiekty pożądania, 2021
akryl, olej, płótno; 180 x 160 cm;
opisany na odwrocie: F. Leoniak / "Obiekty pożądania" / akryl, olej, płótno / 180 x 160 cm / 2021.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
4 500 zł
Natalia SPYRKA (ur. 1995)
Lot No.347
Golden chest, 2019
olej, akryl, płótno; 120 x 150 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: Natalia Spyrka „Golden chest”, 2019
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
estymacja: 5 500 - 6 500 zł