Marek CZEREMAŃSKI (ur. 1953)
Lot No.349
Widma, 2019
sitodruk, olej, akryl, płótno; 100 x 80 cm;
na odwrocie opis autorski: M. Czeremański, A/D / Emce2 2019 / "Widma".
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Mariusz CICHOŃ (ur. 1961)
Lot No.350
Szamanka II, 2021
olej, płyta; 80 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: Cichoń / 21;
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
5 500 zł
Sebastian SMAROWSKI (ur. 1976)
Lot No.351
Akt przy lustrze
olej, płótno; 39 x 28,7 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. g.: Smarowski.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
sygn. l. g.: Smarowski.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Janusz HANKOWSKI (ur. 1933)
Lot No.354
Scena rodzajowa
technika mieszana, olej, płótno; 65 x 100 cm;
sygn. p. g.: J. Hankowski.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
sygn. p. g.: J. Hankowski.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Stanisław KLIMOWSKI (1891-1982)
Lot No.356
Dom na wzgórzu
olej, płótno; 55 x 66 cm;
na odwrocie nalepka z napisem: "Wojewódzkich Targów Plastyki" w Katowicach 1973 r.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Arkadiusz RUCHOMSKI (ur. 1978)
Lot No.358
Pejzaż z polami, 1997-2000
akryl, płótno; 100 x 130 cm (w świetle ramy);
sygn. p. d.: A.Ruchomski.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
sygn. p. d.: A.Ruchomski.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
2 500 zł
Lot No.359
Pejzaż, 1997-2000
akryl, płótno; 110 x 85 cm (w świetle ramy);
sygn. p. d.: A.Ruchomski.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
sygn. p. d.: A.Ruchomski.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
2 500 zł
Malarz nieokreślony, 2 poł. XX w.
Lot No.360
Café, 1969
olej, płótno; 79 x 91 cm;
na odwrocie: Dla Liliany od Haliny / Felix / 1.X.69.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Antoni GRABARZ (1904-1965)
Lot No.362
Rozmowa, 1957
olej, płyta; 68 x 72,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: A Grabarz / 57.
estymacja: 3 600 - 4 500 zł
estymacja: 3 600 - 4 500 zł
Pablo PICASSO (1881-1973)
Lot No.367
Martwa natura z bykiem i paletą
serigrafia, papier; 43 x 60 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout);
sygn. i nr serii u dołu: "Collection Marina Picasso" / "455/500" (ołówkiem, odręcznie
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
2 200 zł
Victor VASARELY (1906-1997)
Lot No.369
Bez tytułu
serigrafia barwna, papier; 46 x 37 cm (wymiar kompozycji), 51 x 42,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Vasarely (ołówkiem); nr odbitki l. d.:
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
2 400 zł
Victor VASARELY (1906-1997)
Lot No.371
Bez tytułu
serigrafia, papier; 56 x 46,5 cm (wymiar kompozycji), 58,5 x 48,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Vasarely (ołówkiem); nr odbitki l. d.: 120
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)
Lot No.375
Idylla
druk artystyczny, papier; 30 x 30 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i opisana u dołu: N.L. / E.A. / "Idylla" / W. SIUDMAK (ołówkiem).
estymacja: 1 800 - 2 000 zł
estymacja: 1 800 - 2 000 zł
1 500 zł
Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)
Lot No.376
Énergie jonaut avec un électron
druk artystyczny, papier; 40 x 30 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i opisana u dołu: N.L. / E.A. / "Énergie jonaut avec un électron" / W. SIUDMAK (ołówkiem)
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
1 500 zł
Edward DWURNIK (1943-2018)
Lot No.379
PZU zmieniamy się na dobre, z cyklu: Warszawa
inkografia, papier; 51,3 x 40 cm (zadruk), 60,5 x 48 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: EDwurnik (ołówkiem), nakład l. d.: 2685/2700 (ołówkiem);
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
1 400 zł
Alicja HALICKA (1894-1975)
Lot No.382
Plac de la Concorde, 1955
litografia, papier; 45,5 x 60 cm (zadruk), 50 x 65 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: Halicka 1955 (ołówkiem); nakład: 92/220 (ołówkiem).
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)
Lot No.505
Don Kichot, POWTÓRZENIE A 104
brąz patynowany, wys. 31 x 9 x 7 cm;
sygn. na podstawie: „Sętowski”
estymacja: 5 500 - 7 500 zł
estymacja: 5 500 - 7 500 zł
Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)
Lot No.506
Skrzypek
brąz, podstawa kamienna; 20 x 8 x 8 cm;
sygn. na prawym skrzydle: Sętowski.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
3 500 zł
Igor MITORAJ (1944-2014)
Lot No.507
Testa Addormentata - zawieszka
metal srebrzony; 4,5 x 2,8 x 2 cm;
we wnętrzu: Mitoraj oraz Amnesty International.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
Artysta nieokreślony, XX w.
Lot No.509
Postacie, lata 70. XX w.
drewno czernione; wys. 101 cm.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
estymacja: 2 500 - 3 000 zł