Jan ŚWIDERSKI (1913-2004)
Lot No.400
Pejzaż z Zawoi, z cyklu Jeden motyw, 1984
olej, płótno; 47,5 x 52,5 cm;
sygn. l. d.: Jan Świderski;
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
sygn. l. d.: Jan Świderski;
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
Włodzimierz PANAS (1919-1971)
Lot No.402
Portret mężczyzny
olej, płótno dublowane; 41 x 37 cm;
sygn. l. d.: W. PANAS.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
sygn. l. d.: W. PANAS.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Iwo BIRKENMAJER (ur. 1955)
Lot No.405
Kamień filozoficzny, 2009
olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. i dat. na dole pośrodku: IB 09;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
3 500 zł
Jakub STĘPIEŃ (ur. 1976)
Lot No.408
0:45 Stacja
olej, płótno; 74 x 61 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: 0:45 / STACJA / STĘPIEŃ / th1.6.05.
estymacja: 3 000 - 3 500 zł
estymacja: 3 000 - 3 500 zł
Anna GINALSKA (1935-2012)
Lot No.411
Kariatydy, 1979
olej, płótno; 100 x 85 cm;
estymacja: 4 000 - 4 500 zł
estymacja: 4 000 - 4 500 zł
Anna GINALSKA (1935-2012)
Lot No.412
Autoportret, 1964
olej, płótno; 90 x 65 cm;
opis autorski na odwrocie na krośnie malarskim: ANNA GINALSKA "AUTOPORTRET" - 1964; oraz informacje o wystawach: TPSP w 1964, Galeria
estymacja: 3 000 - 3 500 zł
estymacja: 3 000 - 3 500 zł
2 500 zł
Janusz ANTOSZCZYK (ur. 1958)
Lot No.414
I think so, 2021
olej, płótno; 120 x 150 cm;
sygn. i dat. p. d.: ANTOSZCZYK 2021;
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
Vanessa ŚWIGULSKA-JOP (ur. 1993)
Lot No.416
Złoty deszcz, 2022
akryl, technika mieszana, płótno; 80 x 81 cm;
sygn. p. d.: Eslain;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
sygn. p. d.: Eslain;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Rościsław BROCHOCKI (ur. 1925)
Lot No.419
Okrutne morze, 1980
olej, płyta; 75 x 110 cm;
sygn. i dat. p. d.: R. BROCHOCKI 1980;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Józef KOROLKIEWICZ (1902-1988)
Lot No.421
Pędzące konie, 1980
olej, płótno; 65 x 72 cm (w świetle ramy);
sygn. i dat. l. d.: J. Korolkiewicz 80.
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
Jerzy RUSZCZYŃSKI
Lot No.423
Dotyk, 2020
technika Mieszana, karton barwiony; 45x70 cm;
Wylicytowana kwota z tej pracy przekazana będzie na rzecz Fundacji Ziarno Sztuki Ogród Nadziei.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Jerzy RUSZCZYŃSKI
Lot No.425
Upalny dzień, 2010
technika mieszana, karton barwiony; 48x70 cm;
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Janusz GAJOWIECKI
Lot No.431
L'HUMANITÉ IV, 2021
pastel, papier; 73,5x53,5cm (70x92cm w ramie);
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
Elżbieta PAZERA
Lot No.433
Spacer, 2022
akryl, olej, płótno; 40x30cm
wylicytowana kwota z tej pracy przekazana będzie na rzecz Fundacji Ziarno Sztuki Ogród Nadziei
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
Michał BACA (ur. 1958)
Lot No.437
Kozie wierchy, 2021
olej, płótno; 50x70cm;
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
1 100 zł
Bożena KUZIO-BILSKA
Lot No.438
Pejzaż w kwadracie - zima, 2018
akryl, płótno; 70x70cm
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
Ida STAŃCZYK
Lot No.440
Plany, 2020
technika mieszana, węgiel, farba olejna, papier; 70x100cm
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
Artur ZIENKO
Lot No.441
Taka jazda, 2019
olej, płótno, 70x100cm
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
1 000 zł
Tomasz KAWIAK (ur. 1943)
Lot No.502
Jeansy, 1996
gips szkliwiony; wys. wraz z podstawą 27 x 17 x 10 cm;
na spodzie sygn. i dat.: TOMEK / 1996.
estymacja: 3 600 - 4 500 zł
estymacja: 3 600 - 4 500 zł
Igor MITORAJ (1944 - 2014)
Lot No.505
Centurion
brąz; wys. 19 cm; podstawa 10 x 14 cm;
sygn. l. d.: MITORAJ;
estymacja: 24 000 - 28 000 zł
sygn. l. d.: MITORAJ;
estymacja: 24 000 - 28 000 zł
21 000 zł