Robert PIKELNY (1904-1986)
Lot No.: 43
Pierrot ze skrzypcami - obraz dwustronny
olej, tempera, tektura; 45 x 37 cm
sygn. p. d.: Pikelny
estymacja: 13 000 - 15 000 zł
sygn. p. d.: Pikelny
estymacja: 13 000 - 15 000 zł