MIECZYSŁAW WASILEWSKI
Lot No.3
Lady, 2021
tusz, papier; 30 x 21 cm (w świetle passe partout);
sygn. l. d.: M.WASILEWSKI
sygn. l. d.: M.WASILEWSKI
TOMASZ DOMINIK
Lot No.5
Nuty, 2009
technika własna, papier; 34 x 24 cm;
sygn. p. d.: Tomasz Dominik 2009
WILKOŃ JÓZEF
Lot No.9
Żubrza potyczka, 2006
technika własna, papier; 35 x 49,5 cm.;
sygn. p. d.: J Wilkoń
sygn. p. d.: J Wilkoń
SYLVESTER GREY
Lot No.17
Morning Horses I, 2020
mediobrom, papier; 23 x 53 cm;
sygn. i ed. od l. d.: 6/10 / Sylvester Grey, 2020
ARTUR PRZEBINDOWSKI
Lot No.21
Chart, 2021
akryl, płótno; 40 x 50 cm;
sygn. l. d.: ARTUR PRZEBINDOWSKI
JOANNA MIESZKO-NITA
Lot No.23
Kraków, 2017
tusz, papier; 55 x 41 cm (w świetle passe partout);
sygn. l.d.: KRAKÓW, J. MIESZKO 2017
MARTYNA CZECH
Lot No.35
Broń, 2016
olej, płótno; 40 x 60 cm;
Opis na odwrocie: Martyna Czech „Bron“ 40 x 60 cm, olej na płótnie, 2016
JANUSZ CHABIOR
Lot No.37
Absztyfikant z Ciechocinka, 1994
technika własna, papier; 20 x 29 cm;
sygn. p.d. CHABIOR ‘94
sygn. p.d. CHABIOR ‘94
CZAPLIŃSKI CZESŁAW
Lot No.39
Krzysztof Krawczyk z ukochanym psem,1999
odbitka fotograficzna, papier; 39 x 29,5 cm (w świetle passe partout);