Seitaro KURODA (ur. 1939)
Lot No.397
Ptak
kredka, papier; 27,5 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: KS;
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
sygn. p. d.: KS;
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
Kazimierz HAŁAJKIEWICZ (1936-1994)
Lot No.399
Kompozycja z postaciami, 1976
technika mieszana (tusz, gwasz), papier; 23 x 17 cm;
sygn. i dat. l. d.: Hałajkiewicz 76.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Jacek YERKA (ur. 1952)
Lot No.402
Łazienka oceaniczna
inkografia, papier; 19 x 15,5 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout);
sygn. i opisany od l. d.: E.A / >> ŁAZIENKA OCEANICZNA << / Yerka (ołówkiem), w komp
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)
Lot No.404
RED ROSE SHIP
inkografia, papier; 89 x 57 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i opisany od l. d.: 149/ 350 / Olbiński (ołówkiem).
estymacja: 1 400 - 1 700 zł
estymacja: 1 400 - 1 700 zł
Władysław BRZOSKO (1912-2011)
Lot No.407
Pejzaż, 1960 / 1961
akwarela, papier; 33 x 48 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: Brzosko 1961 (cienkopisem) oraz Brzosko 1960 (ołówkiem).
estymacja: 1 100 - 1 300 zł
estymacja: 1 100 - 1 300 zł
Zygmunt GROCHOLSKI [ZYGRO] (1905-1989)
Lot No.409
Ogród, 1950
akwaforta, papier; 25 x 32 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Z. Grocholski / 50 (ołówkiem), opisana p. d.: épreuve d'artiste (?
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
Barbara STEYER (1925-1988)
Lot No.411
Kwiaty w wazonie, 1956
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 39 x 24 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Steyer 56 r (ołówkiem).
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Wacław Teofil RADWAN (1887-1962)
Lot No.413
Portret kobiety
pastel, papier; 45 x 33 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: W. Radwan;
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
sygn. p. d.: W. Radwan;
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Igor MITORAJ (1944-2014)
Lot No.505
Helios
brąz patynowany, na podstawie kamiennej; 29 x 37 cm; całość: 39 x 37 cm;
sygn. p. d.: MITORAJ;
estymacja: 32 000 - 37 000 zł
sygn. p. d.: MITORAJ;
estymacja: 32 000 - 37 000 zł
29 000 zł
Bolesław BIEGAS (1877 - 1954)
Lot No.506
Pierwsi ludzie
brąz, brąz patynowany; wys. 51 cm; podstawa 13 x 16 cm;
sygn. l. d.: Bolesław / Bolesław Biegas / Paris / 1903 / Pierwsi / Ludzie
estymacja: 26 000 - 32 000 zł
estymacja: 26 000 - 32 000 zł
23 000 zł
Eliasz (Elie) NADELMAN (1882-1946), gipsowy model - odlew współczesny
Lot No.507
Akt- gipsowy model - odlew współczesny
brąz; wys. 82 cm, podstawa: 19 x 20 cm;
gipsowy model - odlew współczesny
estymacja: 38 000 - 42 000 zł
estymacja: 38 000 - 42 000 zł
46 000 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Lot No.509
Sowa
brąz, kamień; wys. 32cm, podstawa: 14 x 12 cm.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
3 000 zł
Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)
Lot No.510
Pionek
brąz, podstawa kamienna; wys. 12 cm, podstawa: 8 x 8 cm.
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
Henryk BURZEC (1919-2005)
Lot No.512
Erotyk
rzeźba w drewnie; 14,5 cm;
sygn. na spodzie: H. BURZEC.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
sygn. na spodzie: H. BURZEC.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
1 600 zł
Zbigniew HORBOWY (1935-2019) - projekt
Lot No.514
Dzbanek Jessica, 2017
tycjan zapalany, wystrzygany, szkło selenowo-kadmowe; wys.: 13 cm; śr. podstawy 11 cm;
ed. na spodzie: ZH/GF / 05/02 / 26/204;
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
Lot No.515
Dzbanek i 6 szklanek Radek, 2017
szkło selenowo - kadmowe; tycjan żółty, wystrzygane;
1) dzbanek wys.: 6 cm; śr. podstawy: 15 cm;
estymacja: 3 600 - 4 300 zł
estymacja: 3 600 - 4 300 zł
3 200 zł
Lot No.
518
Autor nieokreślony, XX w.
Talerz
ceramika, szkliwa; śr. 32 cm;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
ceramika, szkliwa; śr. 32 cm;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Lot No.
520
Para świeczników (Anglia), lata 70. XX w.
szkło kadmowe (rubinowe), podstawa metalowa; wys. 24 cm; śr. podstawy 12 cm;
2 sztuki;
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
2 sztuki;
estymacja: 1 300 - 1 600 zł