Ignacy MATUSZCZAK (1901-1981)
Lot No.98
Zestaw 12 prac - Umundurowanie wojskowe
tusz, akwarela, papier; 32,3 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. u dołu: I. MATUSZCZAK
estymacja: 2 400 - 2 900 zł
sygn. u dołu: I. MATUSZCZAK
estymacja: 2 400 - 2 900 zł
2 800 zł
Malarz nieokreślony, 1 ćw. XIX w.
Lot No.101
Święta Rodzina [Matka Boska Karmiąca]
olej, płótno naklejone na deskę;
39,3 x 29 cm.
estymacja: 5 700 - 6 800 zł
39,3 x 29 cm.
estymacja: 5 700 - 6 800 zł
Malarz nieokreślony, XX w.
Lot No.103
Madonna z Dzieciątkiem
gwasz, karton; 49 x 35 cm;
na odwrocie nr 57761 (ołówkiem).
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Malarz nieokreślony, XVIII / XIX w.
Lot No.105
Dedal i Ikar
olej, płótno;
73 x 61 cm.
estymacja: 8 000 - 9 000 zł
73 x 61 cm.
estymacja: 8 000 - 9 000 zł
Utagawa KUNISADA (1786-1864)
Lot No.108
Aktor Ichikawa Ebizo V Prowincja Iga
z serii: "Dai-Nihon rokuju-yo shu"
drzeworyt barwny, papier; 36,8 x 25,3 cm;
sygn. l. d. na klocku.
estymacja: 1 800 - 2 000 zł
sygn. l. d. na klocku.
estymacja: 1 800 - 2 000 zł
Leopold GOTTLIEB (1879-1934)
Lot No.110
Miłosierdzie (Barmherzigkeit), 1918-1920
litografia barwna, papier;
33 x 25 cm (w świetle oprawy).
estymacja: 1 300 - 1 400 zł
estymacja: 1 300 - 1 400 zł
ATELIER J. ROSEMN, Paryż
Lot No.112
Zestaw dwóch fotografii obrazów Mojżesza Kislinga (1891-1953)
„Młodzieniec w swetrze” oraz „Opuszczona”
fotografie czarno-białe, papier fotograficzny, 28 x 21 cm;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Louis GOSSIN (1846-1928)
Lot No.201
Apollo
brąz patynowany; 74 cm (wymiar całkowity);
sygn. na brązowej podstawie: Gossin.
estymacja: 13 000 - 15 000 zł
estymacja: 13 000 - 15 000 zł
12 000 zł
Wytwórnia FRANZ XAVIER BERGMANN (1861-1936)
Lot No.202
Dzik
brąz polichromowany, wys. 10,5 cm; dł. 21 cm.
Austria, Wiedeń, 1 ćw. XX w.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
Austria, Wiedeń, 1 ćw. XX w.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
Ferdinand FRICK (1878-1939)
Lot No.204
Siewca
brąz, odlew patynowany; marmur; wys. 53 cm.
Szwecja, pocz. XX w.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
Szwecja, pocz. XX w.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
Fritz DILLER (1875-1946)
Lot No.206
Jelonek
brąz, odlew patynowany; marmur; wys. 49 cm;
Niemcy, lata 20.-30. XX w.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Niemcy, lata 20.-30. XX w.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Jean LAMBERT- RUCKI (1888-1967)
Lot No.208
Krucyfiks
brąz, odlew cyzelowany, złocony, drewno palisandrowe; 30,5 x 27 cm.
Francja, 2. tercja XX w.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
Francja, 2. tercja XX w.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
4 000 zł
Lot No.
209
Pieta
drewno polichromowane, złocone; wys. 30 cm, szer. 22 cm.
Europa Środkowa, XIX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Europa Środkowa, XIX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
2 300 zł