Jan HRYNKOWSKI (1891 - 1971)
Lot No.399
Kąpiące się
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier naklejony na karton; 8,5 x 22,5 cm.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Théo TOBIASSE (1927-2012)
Lot No.401
Bez tytułu
serigrafia, papier; 13 x 17,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i nakład u dołu: 105/200 [podpis artysty] (ołówkiem).
estymacja: 1 800 - 2 200 zł
estymacja: 1 800 - 2 200 zł
Tomasz DOMINIK (ur. 1955)
Lot No.403
Mediterano Mediale, 2014
litografia, papier; 120 x 85 cm;
sygn.: "Mediterano Mediale" / litografia 9/10 / Tomasz Dominik 2014
estymacja: 3 000 - 3 500 zł
estymacja: 3 000 - 3 500 zł
Tomasz DOMINIK (ur. 1955)
Lot No.405
Psalm LXXXI, 2017
litografia, papier; 100 x 70 cm;
sygn. i ed.: Psalm LXXXI / litografia 8/9 Tomasz Dominik 2017
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Tomasz DOMINIK (ur. 1955)
Lot No.407
Brockhaus Lexikon Wappenkunde I, 2020
sygn. i ed.: "Brockhaus Lexikon Wappenkunde II" litografia 5/6 / Tomasz Dominik / 2020
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Bogusław KOBIERSKI (1935-2015)
Lot No.408
Pejzaż nad jeziorem, 1971
tusz lawowany, papier; 18 x 28 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisany u dołu: rysunek / 1971 BKobierski (ołówek);
estymacja: 700 - 800 zł
estymacja: 700 - 800 zł
600 zł
Zdzisław GŁOWACKI (1919-1987)
Lot No.409
Akt męski
tusz, papier; 38 x 22 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Z. GŁOWACKI;
estymacja: 800 - 1 000 zł
sygn. p. d.: Z. GŁOWACKI;
estymacja: 800 - 1 000 zł
Jan CHRZĄSZCZ (ur. 1944)
Lot No.411
W oczekiwaniu na łabędzia, 1987
pastel, karton; 70,5 x 52 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: J 87 / Chrząszcz (inicjał wiązany).
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Karol SICIŃSKI (1883-1965)
Lot No.412
Martwa natura z jabłkami
olej, płótno, 53 x 53 cm;
sygn. l. d.: K.SICIŃSKI.
estymacja: 1 300 - 1 500 zł
sygn. l. d.: K.SICIŃSKI.
estymacja: 1 300 - 1 500 zł
1 000 zł
Henryk BARANOWSKI (1932-2005)
Lot No.414
Pejzaż morski
olej, płótno; 41 x 50 cm;
sygn. l. d.: H.Baranowski;
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
sygn. l. d.: H.Baranowski;
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
4 500 zł
K. SCHLETTER, XX w.
Lot No.415
Pejzaż nadmorski
olej, płyta pilśniowa; 40 x 50 cm;
sygn. l. d.: K.Schletter.
estymacja: 1 100 - 1 300 zł
sygn. l. d.: K.Schletter.
estymacja: 1 100 - 1 300 zł
H. SZUŃ, XX w.
Lot No.417
Maciorka dziczka z warchlaczkami, 1993
olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: H Szuń / 1/1993.
estymacja: 1 100 - 1 200 zł
estymacja: 1 100 - 1 200 zł
1 000 zł
Barbara KAREWICZ (ur. 1931)
Lot No.419
Pejzaż miejski
olej, płótno; 50 x 61 cm;
sygn. p. d.: B.KAREWICZ;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
sygn. p. d.: B.KAREWICZ;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Pola MELNYCZUK (ur. 1993)
Lot No.421
Cyrk, 2021
olej, płótno; 73 x 92 cm;
na odwrocie opis autorski: „CYRK” 2021 / Pola Melnyczuk / 73 x 92 cm.
estymacja: 2 400 - 2 800 zł
estymacja: 2 400 - 2 800 zł
Blanka LOBNER, XX / XXI w.
Lot No.423
Bez tytułu - dyptyk
1) akryl, płótno; 50 x 69 cm; sygn. p. d.: Blanka Lobner.
2) akryl, płótno; 69 x 50 cm; sygn. p. d.: B.Lo.
estymacja: 800 - 1 000 zł
estymacja: 800 - 1 000 zł
Władysław HASIOR (1928-1999)
Lot No.504
Anioł Śmierci, 1987
asamblaż, deska, drewno, tkanina, tworzywo sztuczne; 44 x 33 cm;
na odwrocie papierowa nalepka z tytułem pracy i sygnaturą: ANIOŁ ŚMIERCI / 1987 / 33 X 44 X 10
estymacja: 27 000 - 33 000 zł
estymacja: 27 000 - 33 000 zł
24 000 zł
Marian KONIECZNY (1930-2017)
Lot No.505
Ecce Homo, z cyklu Macierzyństwo 2016
brąz patynowany; 27 x 51 x 14,5 cm;
sygn. dat. i opisany z tyłu: MKonieczny / 2016 / z cyklu "MACIERZYŃSTWO" 4/8 oraz opisany u dołu: "ECCE HOMO";
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
5 000 zł
Stanisław WAŁACH (1919-1983)
Lot No.506
Matka Boska i Wałęsa, 1983
technika własna, drewno; 21 x 10 x 4 cm;
sygn., dat. i opisany: Stanisław Wałach / Matka Boska i Wałęsa / 1983.
estymacja: 1 000 - 1 500 zł
estymacja: 1 000 - 1 500 zł
800 zł
Jakub NIEWDANA (ur. 1989)
Lot No.510
Mały goryl, z serii: Safari, 2019
ceramika szkliwiona i złocona 24 k; 26 x 25 x 18 cm;
sygn. i nr. od spodu: IN / NIEWDANA / 3/2019.
estymacja: 700 - 900 zł
estymacja: 700 - 900 zł
Józef Marian CHIEROWSKI
Lot No.515
Para fotelików model 366 i stolik
buczyna, 70 x 62 x 62 cm;
Stolik pomocniczy; konstrukcja - buczyna, fornir – orzech lakierowany na połysk; 62,3 x 71 x 49,5 cm; Polska.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
Autor nieokreślony, XX w.
Lot No.517
Kilim
wełna; 101 x 173 cm (bez frędzli);
lata 60. XX w.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
lata 60. XX w.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł