Konstanty MACKIEWICZ / Mirosław HOCHLINGER
Lot No.301
Kompozycja I, 1983
olej, płótno; 61 x 81,5 cm;
sygn. p. d.: K. MACKIEWICZ / M HOCHLINGER;
estymacja: 17 000 - 20 000 zł
estymacja: 17 000 - 20 000 zł
14 000 zł
Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Lot No.302
Białe kwiaty, 1997
olej, płótno; 73 x 80 cm;
sygn. p. d.: JSzancenbach;
estymacja: 19 000 - 24 000 zł
sygn. p. d.: JSzancenbach;
estymacja: 19 000 - 24 000 zł
20 000 zł
Edward DWURNIK (1943-2018)
Lot No.304
Różowe tulipany, 2018
akryl, płótno; 30 x 24 cm;
sygn. i dat. l. d.: 2018 E. DWURNIK;
estymacja: 26 000 - 32 000 zł
estymacja: 26 000 - 32 000 zł
30 000 zł
Mikołaj MALESZA (ur. 1954)
Lot No.305
Madonna, 1989
olej, płótno; 100 x 130 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: MIKOŁAJ MALESZA / "MADONNA" - 1989 / OLEJ, 100 X 130
estymacja: 19 000 - 24 000 zł
estymacja: 19 000 - 24 000 zł
16 000 zł
Zbigniew DOWGIAŁŁO (ur. 1961)
Lot No.306
Cwancygator, 1981
olej, płótno; 115 x 115 cm;
sygn. p. d.: DOWGIAŁŁO;
estymacja: 20 000 - 25 000 zł
sygn. p. d.: DOWGIAŁŁO;
estymacja: 20 000 - 25 000 zł
12 000 zł
Jan IWANIUK (1943-1992)
Lot No.307
Osaczenie,1985
olej, płótno, 73 x 50 cm;
sygn.: J. IWANIUK 85
estymacja: 4 500 - 5 000 zł
sygn.: J. IWANIUK 85
estymacja: 4 500 - 5 000 zł
Andrzej FOGTT (ur. 1950)
Lot No.311
Z cyklu: Kuraszewo, 2005
olej, płótno; 55 x 46 cm;
sygn. i dat. p. d.: Fogtt 2005.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
4 000 zł
Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)
Lot No.318
Ptak, 1988
technika własna, papier; 80 x 60 cm;
sygn. i dat. l. d.: J.Tchórzewski 88.
estymacja: 26 000 - 31 000 zł
estymacja: 26 000 - 31 000 zł
23 000 zł
Stanisław FIJAŁKOWSKI (1922-2020)
Lot No.321
Teka "Xylon 63", 1984
Szlachetny wydruk linorytów, papier; 50 x 35 cm (każdy arkusz);
wydawca: Xylon, Zurych, 1984,
estymacja: 1 800 - 2 500 zł
wydawca: Xylon, Zurych, 1984,
estymacja: 1 800 - 2 500 zł
1 500 zł
Marian KONARSKI [Marzyn] (1909-1998)
Lot No.323
Samotny, 1980
gwasz, papier; 49 x 64 cm;
sygn. p. d.: Marian Konarski III 80;
estymacja: 6 800 - 8 000 zł
estymacja: 6 800 - 8 000 zł
Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)
Lot No.325
Posypało się żyjątek, 1972
ołówek, papier; 52 x 73 cm;
sygn. i dat. śr. d.: Jan Dobkowski, "Posypało się żyjątek, 1972 r.
estymacja: 6 000 - 7 200 zł
estymacja: 6 000 - 7 200 zł
5 500 zł
Victor VASARELY (1906-1997)
Lot No.328
Folklor planetarny, 1964
serigrafia, papier; 62 x 59 cm;
sygn. p. d.: Vasarely, nakład: 50/125 z czego 25 egzemplarzy stanowiło dar artysty dla Dokumenta-Founation w Kassel;
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
Bea GUILLEMOT (ur. 1966)
Lot No.331
21- EP 4, 2021
akryl, żywica epoksydowa; 70 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: 21-EP4 / Bea Guillemot / 2021.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Aleksander HOHLOV [CHOCHLOW] (ur. 1946)
Lot No.334
Wyzwolenie
technika własna (Ach-art), tkanina, płyta; 89 x 68 cm (w autorskiej oprawie);
sygn. l.d.: A.H
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
sygn. l.d.: A.H
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Józef STASIAK (1933-2004)
Lot No.337
Dęby
olej, płótno; 80 x 90,5 cm;
sygn. na odwrocie: JSTASIAK, na krośnie malarskim powtórzona sygnatura wraz z adresem artysty, tytuł: DĘBY oraz numer: 58, ponadto
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Michał PISERA (ur. 1976)
Lot No.341
Bez tytułu, 2021
olej, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: M. PISERA / 2021.
estymacja: 1 800 - 2 200 zł
estymacja: 1 800 - 2 200 zł
1 600 zł
Aneta RÓŻNICKA (ur. 1986)
Lot No.342
Poranek, 2019
olej, płótno; 70 x 80 cm;
sygn. p. d.: Aneta Różnicka;
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
sygn. p. d.: Aneta Różnicka;
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
2 800 zł
Andrzej KURZAWSKI (1928-2012)
Lot No.344
Bez tytułu, 1996
akryl, płótno; 42,5 x 49 cm (w świetle oprawy):
sygn. p. d.: A. Kurzawski ‘96.
estymacja: 4 000 - 6 000 zł
estymacja: 4 000 - 6 000 zł
3 500 zł