Lot No.
850
Pistolet kapiszonowy
z czasów powstania styczniowego, wykonany z elementów pistoletu skałkowego;
Francja?, pocz. XIX w. i Polska, lata 60. XIX w.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Lot No.
852
Kobierzec Dżosan
wełna na bawełnie; naturalne barwniki; 202 x 134 cm.
Persja, okolice Keszanu; lata 20. XX w.
estymacja: 4 300 - 4 800 zł
estymacja: 4 300 - 4 800 zł
Lot No.
855
Rama
drewno złocone, rzeźbione; 171 x 126 cm.
Europa Środkowa, XX w.
estymacja: 2 800 - 3 400 zł
Europa Środkowa, XX w.
estymacja: 2 800 - 3 400 zł
Lot No.
857
Węglarka
drewno orzechowe - czeczota?; mosiądz; wys. 39 cm; szer. 34 cm;
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
Lot No.
859
Lampa stojąca, podłogowa, elektryczna
drewno złocone; snycerka; wys. 189,5 cm;
Europa Środkowa, pocz. XX w.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Europa Środkowa, pocz. XX w.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
3 700 zł
Lot No.
902
Serwantka w stylu klasycyzującym
drewno liściaste, sosna, 165,5 x 71,5 x 35 cm.
Europa Środkowa, 1 ćw. XX w.
estymacja: 1 900 - 2 300 zł
Europa Środkowa, 1 ćw. XX w.
estymacja: 1 900 - 2 300 zł
Lot No.
904
Konsolka przyścienna z lustrem wiszącym w stylu Ludwika Filipa
mahoń, świerk; konsolka 73 x 76,5 x 32 cm, lustro 132 x 59 cm.
Europa Środkowa, 2 poł. XIX w.
estymacja: 2 700 - 3 000 zł
estymacja: 2 700 - 3 000 zł
Lot No.
906
Stolik - etażerka w stylu Ludwika Filipa
fornirowany palisandrem, wys. 82,5 cm;
Europa Środkowa, Austria?, 2 poł. XIX w.
estymacja: 2 400 - 2 800 zł
estymacja: 2 400 - 2 800 zł
Lot No.
908
Stolik pomocniczy neostylowy
mahoń; 58,5 x 53 x 53 cm.
Europa Środkowa, XIX/XX w.
estymacja: 1 100 - 1 200 zł
Europa Środkowa, XIX/XX w.
estymacja: 1 100 - 1 200 zł
Towarzystwo Akcyjne Fabryki Wiedeńskich Mebli Jakuba & Josefa KOHN
Lot No.910
Komplet czterech krzeseł w stylu eklektycznym
buczyna, 93,5 x 48 x 39,5 cm; sygnowane;
Królestwo Polskie, Noworadomsk (ob. Radomsko), k. XIX w.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Lot No.
912
Para foteli w stylu art-déco
drewno - jesion?; tapicerka; inkrustacja: metal, szkło;
wys. 99 cm; Austro-Węgry, Wiedeń, 1 ćw. XX w.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
5 500 zł
Lot No.
913
Stolik pomocniczy metalowy w stylu art déco
stal; 45 x 46 x 46 cm.
Europa Środkowa, ok. poł. XX w.
estymacja: 1 800 - 2 000 zł
estymacja: 1 800 - 2 000 zł
1 600 zł