Anka MIERZEJEWSKA (ur. 1970)
Lot No.349
Pocałunek
akryl, płótno; 61 x 50 cm;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Jadwiga ŻOŁYNIAK (ur. 1949)
Lot No.351
Irysy, 2002
olej, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. p. d.: JŻołyniak;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
sygn. p. d.: JŻołyniak;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Andrzej KORZEC (ur. 1959)
Lot No.354
Płaszcz
technika mieszana, płyta; 70 x 60 cm;
sygn. p. d.: A. KORZEC (kredką);
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
Wojciech MATUSIK (ur. 1977)
Lot No.356
Łagodnie, po przejściach ..., 2022
olej, akryl, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. na odwrocie: Wojciech Matusik.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Ryszard PASIKOWSKI (ur. 1952)
Lot No.358
Z cyklu "Do muzyki organowej"
olej, płótno; 116 x 81 cm;
sygn. l.d. "R.PASIKOWSKI"
estymacja: 20 000 - 23 000 zł
sygn. l.d. "R.PASIKOWSKI"
estymacja: 20 000 - 23 000 zł
Grzegorz BEDNARSKI (ur. 1954)
Lot No.361
Martwa natura z patelnią, 2019
olej, tektura; 19,5 x 38,5 cm;
na odwrocie opis autorski: Martwa natura / z patelnią / OL. TEK / 19,5 x 38,5 cm / 2019 r. / GB / GRZEGORZ BEDNARSKI (flamastrem
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
FILIPIAK WŁADYSŁAW (1908 - 1989)
Lot No.363
Słoneczniki
olej, płótno, 81 x 65 cm;
sygn. dwukrotnie na odwrocie na płótnie: Wł. Filipiak / 1975 r;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Zdzisław MAJROWSKI-MEYRO (ur. 1952)
Lot No.365
Wedding, 2010
olej, płótno; 60 x 90 cm;
sygn. p. d.: Meyro;
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
sygn. p. d.: Meyro;
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
Sebastian SMAROWSKI (ur. 1976)
Lot No.367
Kobieta z ptakiem na głowie
olej, płótno; 40 x 30 cm;
sygn. p. d.: Smarowski.
estymacja: 7 000 - 8 500 zł
sygn. p. d.: Smarowski.
estymacja: 7 000 - 8 500 zł
Jacenty JOŃCZYK (ur. 1955)
Lot No.369
Dziewczynka we wnętrzu, 2020
olej, płótno; 70 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jacenty Jończyk / 2020.
estymacja: 6 500 - 8 000 zł
estymacja: 6 500 - 8 000 zł
6 000 zł
Jerzy KUTKOWSKI (1950-2020)
Lot No.371
Zdrada, 1982
olej, płótno; 65 x 65 cm;
sygn. p. d.: KJ;
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
sygn. p. d.: KJ;
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Robert SZKLARSKI (ur. 1972)
Lot No.373
Miasto - Strażnik, 2019
blacha aluminiowa, repusowana, patynowana; 152 x 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: SRS / 2019 / Miasto / Strażnik.
estymacja: 8 500 - 10 000 zł
estymacja: 8 500 - 10 000 zł
Jan BERDYSZAK (1934-2014)
Lot No.376
Szkic do serii: Powłoki, 1998
akwarela, tusz, pisak, papier; 30 x 22 cm (w świetle passe-partout);
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Jan LEBENSTEIN (1930-1999)
Lot No.379
Kompozycja z postacią
długopis, papier; 15 x 10 cm (w świetle passe-partout).
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Jacek SIENICKI (1928 - 2000)
Lot No.381
Przeciw wojnie
piórko, tusz lawowany, papier; 27,5 x 37 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jacek Sienicki.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
sygn. p. d.: Jacek Sienicki.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
Stanisław FIJAŁKOWSKI (1922-2020)
Lot No.383
27 IV 89, 1989
linoryt, papier; 50 x 34 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout);
opisany l. d.: 27 IV 89 (ołówkiem), śr. d.: 13/50 (ołówkiem), sygn. i dat. p. d.: S.Fijał
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
5 000 zł
Patrycja PIĘTKA (ur. 1998)
Lot No.384
Chyba to tutaj, 2020
gwasz, papier; 13,5 x 21 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. na odwrocie: Patrycja Piętka 2020 (ołówkiem).
estymacja: 1 400 - 2 000 zł
estymacja: 1 400 - 2 000 zł
3 000 zł
Natalia LACH-LACHOWICZ [NATALIA LL] (ur. 1937
Lot No.385
Sztuka konsumpcyjna
fotografia barwna, papier fotograficzny Fujicolor Crystal Archive Paper; 30 x 40 cm;
opisana l. d.: NATALIA LL 1972, nakład: 23/35, wydruk późniejszy.
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
13 000 zł
Edward HARTWIG (1909-2003)
Lot No.387
Bez tytułu, 1998
fotografia czarno-biała, papier fotograficzny; 30 x 40 cm;
sygn. p. d.: E. Hartwig;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
sygn. p. d.: E. Hartwig;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
2 500 zł
Edward HARTWIG (1909-2003)
Lot No.388
Tancerze od strony kulis, 1950
fotografia czarno-biała, papier fotograficzny; 33 x 27 cm;
na odwrocie m.in. pieczątka autorska, pieczątka ZAIKS, tytuł oraz dat. i sygn.: E.H. 1950.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
2 800 zł
Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)
Lot No.389
Bez tytułu
grafika komputerowa, papier; 39 x 57 cm (kompozycja), 42 x 60 cm (w świetle oprawy);
sygnowana u dołu, pośrodku: Beksiński;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
4 200 zł
Marek PIASECKI (1935-2011)
Lot No.390
Dwa koty, 1959
heliografia, papier; 19 x 24 x 3,5 cm;
dat. i sygn. na odwrocie; w oprawie autorskiej
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
3 400 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (1933-2020)
Lot No.392
Monotypia +, 2010
monotypia, papier; 54 x 34 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisana u dołu: "Monotypia +" 1/1. (A P.) 2010. Henryk Płóciennik (ołówkiem).
estymacja: 1 400 - 1 700 zł
estymacja: 1 400 - 1 700 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (1933-2020)
Lot No.394
Bez tytułu
linoryt, papier; 60 x 46 cm;
opisany na odwrocie: Potwierdzam iż praca ta została wykonana przez mojego / tatę HENRYKA PŁÓCIENNIKA / Piotr Płóciennik.
estymacja: 1 200 - 1 500 zł
estymacja: 1 200 - 1 500 zł