Teresa TYSZKIEWICZ (1953-2020)
Lot No.302
Kompozycja, 1988
technika mieszana, szpilki, farba złocista, płótno; 57 x 53 cm;
sygn. i dat. p. d.: T. TYSZKIEWICZ. 1988.
estymacja: 15 000 - 18 000 zł
estymacja: 15 000 - 18 000 zł
38 000 zł
Rajmund ZIEMSKI (1930-2005)
Lot No.304
Pejzaż, 1976
olej, płótno; 141 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: RAJMUND ZIEMSKI 76;
estymacja: 22 000 - 25 000 zł
estymacja: 22 000 - 25 000 zł
Joanna ŁAPUSZEK (ur. 1972)
Lot No.306
Zestaw 4 prac - kompozycja, 2000
olej, płótno; 120 x 120 cm; (każda z prac);
trzy prace sygn. na odwrocie: JOANNA ŁAPUSZEK 2000, jedna praca sygn. na licu p. d.: JOANNA ŁAPUSZEK 2000.
estymacja: 30 000 - 36 000 zł
estymacja: 30 000 - 36 000 zł
Ziemowit KMIEĆ (ur. 1977)
Lot No.312
Tique, 2016
olej, płótno; 60 x 45 cm;
na odwrocie opis autorski: ZIEMOWIT KMIEĆ / "TIQUE" / olej, płótno; 60 x 45 / 2016.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Ziemowit KMIEĆ (ur. 1977)
Lot No.313
Pejzaż wewnętrzny, 2021
olej, płótno; 90 x 70 cm;
na odwrocie opis autorski: Ziemowit Kmieć / " Pejzaż wewnętrzny" / olej, płótno / 2021.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
5 500 zł
Robert SZKLARSKI (ur. 1972)
Lot No.314
Kabuki, 2018
blacha aluminiowa, repusowana, patynowana; 180 x 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: SRS / 2018 / Kabuki.
estymacja: 11 500 - 13 500 zł
estymacja: 11 500 - 13 500 zł
Magdalena STARSKA (ur. 1980)
Lot No.316
Zielone źródło, 2016
olej, płótno; 60 x 90 cm;
na odwrocie opis autorski: Magdalena Starska / 2016 / Zielone źródło.
estymacja: 5 000 - 7 000 zł
estymacja: 5 000 - 7 000 zł
4 000 zł
Katarzyna (ORNO) OROŃSKA (ur. 1984)
Lot No.317
Przed Kulturhuset, 2013
akryl, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: ORNO 2013.
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
Małgorzata KOSIEC (ur. 1975)
Lot No.319
The Sinner, 2008
olej, akryl, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. i dat. l. d.: MKosiec 2008;
estymacja: 7 500 - 8 500 zł
estymacja: 7 500 - 8 500 zł
6 500 zł
Janusz ANTOSZCZYK (ur. 1958)
Lot No.320
Podobieństwa, 2020
olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: JANUSZ ANTOSZCZYK / PODOBIEŃSTWA 2020 / OIL ON CANVAS 50/70 CM.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Lot No.322
Pejzaż norweski z łódką, 1988
olej, płótno; 76 x 85 cm;
sygn. p. d.: JSzancenbach;
estymacja: 19 000 - 23 000 zł
sygn. p. d.: JSzancenbach;
estymacja: 19 000 - 23 000 zł
17 000 zł
Jan WODYŃSKI (1903-1988)
Lot No.324
Sielski pejzaż
olej, płótno; 50 x 61 cm;
sygn. p. d.: WODYŃSKI.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
sygn. p. d.: WODYŃSKI.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Jan WODYŃSKI (1903-1988)
Lot No.325
Trzy Gracje, 1976
olej, płótno, płyta; 47 x 77cm;
opisany na odwrocie: JAN WODYŃSKI / szkic do kompozycji / 47 X 77 / 1976.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
2 000 zł
Andrzej KURZAWSKI (1928-2012)
Lot No.326
Pory, 1979
olej, płótno; 73 x 64 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Kurzawski / 1979 / 73 x 64 cm.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
Andrzej KURZAWSKI (1928-2012)
Lot No.327
Zima, 1998
akryl, płyta; 33,5 x 45,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: A. Kurzawski.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
sygn. p. d.: A. Kurzawski.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
2 500 zł
Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)
Lot No.328
Niebieskie okno, 1984
akry, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. i dat. l. g.: Ćwiertniewicz ' 84;
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
3 200 zł
BROLL-URBANOWICZ URSZULA (1930 - 2020)
Lot No.330
Ogród, 1980
olej, płótno; 61 x 72 cm z ramą;
sygn.. i opisany na odwrocie: KL III-5333/365/80 p.1 / URSZULA BROLL-URBANOWICZ / "OGRÓD" / 1980
estymacja: 5 500 - 6 600 zł
estymacja: 5 500 - 6 600 zł
Stanisława PIETRZAK-KRUPIŃSKA (ur. 1939)
Lot No.333
Klimatys, 2018
olej, płótno; 33 x 29 cm;
sygn. i dat. l. g.: SPK 2018;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
sygn. i dat. l. g.: SPK 2018;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Jacek LIPOWCZAN - JALI (ur. 1951)
Lot No.335
Panna młoda ucieka, 2022
olej, sklejka; 53 x 73 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: JALI 12/21-01/22 / N 184;
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
Serge VASILENDIUC [pseud. Jarogniew BAZYLEWICZ
Lot No.336
Agropoli, Via Scipione, 2008
olej, płótno; 67x47cm;
sygn. p. d.: SV. [w prostokącie];
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
3 500 zł
Aneta RÓŻNICKA (ur. 1986)
Lot No.339
Portret kobiety III, 2021
olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. p. d.: A. R;
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
sygn. p. d.: A. R;
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Robert BIEŃKOWSKI (ur. 1952)
Lot No.341
Rovo, 2016
akryl, płyta; 90 x 90 cm;
opis autorski na odwrocie: "Rovo" / 90 x 90 AKRYL / Bieńkowski R 2016 oraz stempel autorski.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Janusz JANCZY (ur. 1974)
Lot No.344
Kompozycja, 2007
akryl, płótno; 50 x 60 cm;
na odwrocie opis autorski: Janusz Janczy / 2007.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Inez KRUPIŃSKA (ur. 1968)
Lot No.346
Bez tytułu, 2021
akryl, płótno; płyta; 90 x 110 cm;
sygn. i dat na odwrocie: Inez Krupińska / 2021, numer 57 (w kole) oraz podpis artystki.
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
estymacja: 11 000 - 13 000 zł