Malarz nieokreślony, XIX w.
Lot No.: 24
Dziewczyna w fantazyjnym nakryciu głowy
olej, płótno; 84 x 66,5 cm.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
estymacja: 5 500 - 6 500 zł