Malarz nieokreślony, XIX w.
Lot No.: 2
Hetman Stefan Czarniecki
olej, płótno dublowane;
Jedno z licznych powtórzeń wizerunku wielkiego hetmana, por. „Hetman Stefan Czarniecki” w zbiorach Muzeum Narodowego w Lublinie.
estymacja: 17 000 - 20 000 zł
estymacja: 17 000 - 20 000 zł