Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)
Lot No.302
Trzy przestrzenie, 1977
akryl, deska, 50 x 71 cm
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Jan Dobkowski / "TRZY PRZESTRZENIE" 1977 / ACRYL 50 cm x 71 cm oraz powyżej nr: 15.
estymacja: 40 000 - 47 000 zł
estymacja: 40 000 - 47 000 zł
37 000 zł
Dominik JAŁOWIŃSKI
Lot No.303
Uścisk, (The hug), 2018 + certyfikat NFT
olej, płótno; 130 x 100 cm;
opisany na odwrocie: Uścisk / "The Hug" / D.Jałowiński / 2018
estymacja: 8 000 - 9 500 zł
estymacja: 8 000 - 9 500 zł
7 000 zł
Jerzy KRAWCZYK (1921-1969)
Lot No.304
Powrót – Wysiedleni
olej, płótno; 87 x 135 cm;
na odwrocie cztery nalepki
estymacja: 18 000 - 21 000 zł
na odwrocie cztery nalepki
estymacja: 18 000 - 21 000 zł
Ziemowit KMIEĆ (ur. 1977)
Lot No.306
Pejzaż synchroniczny, 2021
olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Ziemowit Kmieć / "Pejzaż synchroniczny" / olej, płótno, 100 x 80 / 2021.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
6 000 zł
Barbara SZUBIŃSKA (ur. 1934)
Lot No.307
Przygotowania przed podróżą, 1976
olej, płótno, 120 x 110 cm;
sygn. i dat. p.d.: B. SZUBIŃSKA 76.;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
3 500 zł
Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)
Lot No.308
Ulica dzieci, 1963
olej, płótno; 125 x 69,5 cm;
sygn. i dat. śr. d.: W. Popielarczyk / 63;
estymacja: 12 500 - 15 500 zł
estymacja: 12 500 - 15 500 zł
Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (1921-2016)
Lot No.311
Liliowa etiuda, 2012
olej, płótno; 48 x 44,5 cm;
sygn. p. d.: J. Kraupe;
estymacja: 7 600 - 9 000 zł
sygn. p. d.: J. Kraupe;
estymacja: 7 600 - 9 000 zł
Zofia PUSZCZYŃSKA (1907-1985)
Lot No.313
Pejzaż
olej, płótno; 66 x 107 cm;
sygn. l. d.: Z. Puszczyńska;
estymacja: 11 400 - 13 700 zł
sygn. l. d.: Z. Puszczyńska;
estymacja: 11 400 - 13 700 zł
Zofia PUSZCZYŃSKA (1907-1985)
Lot No.315
25 rocznica bitwy pod Lenino
olej, płótno; 78 x 60 cm;
opisany na odwrocie: OPOWIEŚĆ O / (zamalowane) oraz papierowa nalepka z opisem pracy i podpisem
estymacja: 5 200 - 6 200 zł
estymacja: 5 200 - 6 200 zł
Filip LEONIAK (ur. 1995)
Lot No.318
In flagranti, 2021
akryl, olej, płótno; 180 x 160 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: F. Leoniak / In flagranti / 180 x 160 cm / akryl i olej na płótnie / 2021 r.
estymacja: 5 400 - 6 500 zł
estymacja: 5 400 - 6 500 zł
4 800 zł
Maciej BIENIASZ (ur. 1938)
Lot No.320
Raj, 1969
olej, tempera, płótno; 95 x 83,5 cm;
sygn. dat. i opisany na odwrocie: Maciej Bieniasz / „Raj” II / 1969 (w owalu), na krośnie malarskim napisy
estymacja: 11 400 - 13 700 zł
estymacja: 11 400 - 13 700 zł
10 300 zł
Janusz TARABUŁA (ur. 1931)
Lot No.323
Kompozycja, 1953
olej, collage, technika mieszana, płótno; 39,5 x 59 cm;
sygn. i dat. przy prawej krawędzi po środku: Tar 53.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Roman ARTYMOWSKI (1919 - 1993)
Lot No.325
Bez tytułu
olej, płótno; 70 x 51 cm;
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
8 000 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (1933-2020)
Lot No.326
Bez tytułu II
olej, płótno; 65,5 x 50 cm;
na odwrocie poświadczenie autentyczności podpisane przez syna artysty: STWIERDZAM AUTENTYCZNOŚĆ PRACY
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
8 000 zł
Ziemowit FINCEK (ur. 1988)
Lot No.327
Nad rzeką, 2014
olej, płótno: 120 x 120 cm;
sygn. p. d.: Z. FINCEK.
estymacja: 2 700 - 3 500 zł
sygn. p. d.: Z. FINCEK.
estymacja: 2 700 - 3 500 zł
2 000 zł
Janusz ANTOSZCZYK (ur. 1958)
Lot No.329
Tytuł dowolny, 2021
olej, płótno; 100 x 120 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: J. ANTOSZCZYK / TYTUŁ DOWOLNY 2021 / OIL ON CANVAS / 100 X 120 cm.
estymacja: 4 700 - 5 600 zł
estymacja: 4 700 - 5 600 zł
Juliusz NARZYŃSKI (1934 – 2020)
Lot No.330
Akt trzeci z epilogiem, 1972
olej, płótno, 81 x 116 cm;
sygn. i dat. śr. d.: Jul. Narzyński '77
estymacja: 4 500 - 5 800 zł
estymacja: 4 500 - 5 800 zł
3 800 zł
Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)
Lot No.332
Bez tytułu (45), 1990
akryl, płótno; 130 x 130 cm;
sygn. i dat. p. d.: Ćwiertniewicz'90;
estymacja: 3 700 - 4 400 zł
estymacja: 3 700 - 4 400 zł
3 300 zł
Włodzimierz STELMASZCZYK (ur. 1947)
Lot No.334
Chianti, 2020
akryl, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. S. 2020;
estymacja: 5 700 - 6 800 zł
estymacja: 5 700 - 6 800 zł
Alexander HOHLOV [Chochlow] (ur. 1946)
Lot No.336
Bezbronny, 2021
technika własna (Ach-art), tkanina, płyta; 90 x 68 cm (w autorskiej oprawie);
sygn. l. d.: A.H (cyrylicą);
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
sygn. l. d.: A.H (cyrylicą);
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Bea GUILLEMOT (ur. 1966)
Lot No.339
21-A1, 2021
akryl, tusz, pastel, płótno; 160 x 140 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie: 21-A1 / Bea Guilemot / 2021.
estymacja: 15 000 - 18 000 zł
estymacja: 15 000 - 18 000 zł
Dariusz ŚLUSARSKI ( ur. 1979)
Lot No.342
Vinci, 2010
olej, płótno; 70x 50 cm;
sygn. p. d.: ŚLUSARSKI D;
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
sygn. p. d.: ŚLUSARSKI D;
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
Stanisława PIETRZAK-KRUPIŃSKA (ur. 1939)
Lot No.346
Mój kaktus, 2005
olej, płótno; 38,5 x 47 cm;
sygn. i dat. p. d.: STANI. PIETRZAK. KRUPIŃSKA. 2005 R;
estymacja: 5 100 - 6 100 zł
estymacja: 5 100 - 6 100 zł
4 600 zł
pseud. JAROGNIEW BAZYLEWICZ
Lot No.349
Coursegoules, Place du Cheiron, 2011
olej, płótno; 60 x 50 cm;
sygn. l. d.: SV [w prostokącie];
estymacja: 3 200 - 3 700 zł
estymacja: 3 200 - 3 700 zł
2 800 zł