Lot No.: 864

Persjarnia - manufaktura księcia Karola RADZIWIŁA „Panie Kochanku” (zał. 1767)

Lot No.: 864

Pas kontuszowy czterostronny

przędza jedwabna, nić srebrna i złocona, dł. 440 cm, szer. 35 cm;
Słuck, lata 1767-1780 (niesygnowany).
estymacja: 53 000 - 60 000 zł
Cena oferowana 50 000 zł