Lot No.: 4
Wspólna lektura - Żona artysty z córką, ok. 1923
olej, tektura; 26 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WW (farbą)
estymacja: 20 000 - 24 000 zł
sygn. p. d.: WW (farbą)
estymacja: 20 000 - 24 000 zł