Stanisław BAJ (ur. 1953)
Lot No.300
Rzeka Bug, 2012
olej, płótno; 50 x 100 cm;
sygn. p. d.: S.Baj;
estymacja: 25 500 - 30 000 zł
sygn. p. d.: S.Baj;
estymacja: 25 500 - 30 000 zł
22 000 zł
Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)
Lot No.302
Linia barwna 87, 2007
pigment barwny utrwalony olejem, płótno; 60 x 60 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK / LINIA BARWNA, 87, XXXXXXXXXVII / 60X60 / 2007.
estymacja: 9 500 - 11 500 zł
estymacja: 9 500 - 11 500 zł
8 500 zł
Henryk CHYLIŃSKI (ur. 1936)
Lot No.303
Siesta, 2010
olej, płótno; 90 x 120 cm;
sygn.: l. d.: CHYL'20.
estymacja: 25 000 - 30 000 zł
sygn.: l. d.: CHYL'20.
estymacja: 25 000 - 30 000 zł
19 000 zł
Ewa KURYLUK (ur. 1946)
Lot No.304
Lektura zakazanego owocu, 1971
akryl, płyta; 91 x 91 cm;
sygn. na odwrocie: Ewa Kuryluk; w kompozycji data: 1971;
estymacja: 49 000 - 59 000 zł
estymacja: 49 000 - 59 000 zł
43 000 zł
Maria STANGRET-KANTOR (1929-2020)
Lot No.305
Bez tytułu, przed 1989
technika własna (olej, collage) płyta; 101 x 71 cm;
na odwrocie, w foli naklejona etykieta z wystawy w krakowskim Pałacu Sztuki z 1989 roku z autorską dedykacj
estymacja: 18 500 - 22 000 zł
estymacja: 18 500 - 22 000 zł
16 500 zł
Norman LETO (ur. 1980)
Lot No.306
Numerolog, 2008
olej, płótno; 150 x 130 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: NUMEROLOG / NORMAN L 2008;
estymacja: 11 000 - 19 000 zł
estymacja: 11 000 - 19 000 zł
17 000 zł
Sławomir CZAJKOWSKI [ZBIOK] (ur. 1982)
Lot No.307
Demons - From Liberations Serie, 2016
akryl, płótno; 120 x 120 cm,
na odwrocie opis autorski: ZBIOK / 2016 / FROM / LIBERATION SERIE / UNTITLED (DEMONS).
estymacja: 7 000 - 12 000 zł
estymacja: 7 000 - 12 000 zł
3 400 zł
Waleria MATELSKA (ur. 1994)
Lot No.308
Tryptyk, 2019
akryl, płótno; 80 x 51 cm, 80 x 38 cm, 80 x 40 cm;
sygn. i dat. na odwrocie każde płótno; Waleria Matelska / 2019.
estymacja: 6 500 - 7 800 zł
estymacja: 6 500 - 7 800 zł
5 800 zł
Michał REJNER (ur. 1995)
Lot No.310
Bez tytułu
technika mieszana (akryl, kredka, węgiel), płótno; 170 x 210 cm;
na odwrocie: sygn.: M. Rejner
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
na odwrocie: sygn.: M. Rejner
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Lot No.312
Pejzaż norweski z Mandal, 1985
olej, płótno; 65 x 85 cm;
sygn. p. d.: JSzancenbach.
estymacja: 16 000 - 20 000 zł
sygn. p. d.: JSzancenbach.
estymacja: 16 000 - 20 000 zł
Grupa THE KRASNALS
Lot No.314
"She was born to make Love and Sing / Whitney Houston / from the Good Fellas series", 2015
akryl, płótno; 50 x 60 cm;
sygn., dat. I opisany na odwrocie: "She was born / to make LOVE and Sing / Whitney Houston / The Krasnals / ‘2015 / Whielki Krasnal.
estymacja: 8 000 - 13 000 zł
estymacja: 8 000 - 13 000 zł
11 000 zł
Grzegorz WNĘK (ur. 1974)
Lot No.316
Maszyna 4, 2004
olej, płótno; 200 x 150 cm;
sygn. p. d.: Grzegorz Wnęk 2004
estymacja: 5 000 - 8 000 zł
estymacja: 5 000 - 8 000 zł
Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)
Lot No.317
Scena domowa z pieskiem, 1984
akryl, olej, płótno; 147 x 100 cm;
sygn. i dat. p. g.: W. Ćwiertniewicz 1984.
estymacja: 14 000 - 16 800 zł
estymacja: 14 000 - 16 800 zł
12 500 zł
Janusz KACZMARSKI (1931-2009)
Lot No.318
Wnętrze z kulami, 1973
olej, płótno; 57 x 75 cm;
estymacja: 4 400 - 5 300 zł
estymacja: 4 400 - 5 300 zł
Patrycja PIĘTKA (ur. 1998)
Lot No.321
Pałac w Mokrzeszowie, 2021
gwasz, papier; 23,7 x 44,2 cm (w świetle oprawy);
poniżej na passe-partout napis: Pałac w Mokrzeszowie, na odwrocie oprawy sygn. i dat. PatrycjaPiętka / 2021 (
estymacja: 1 400 - 3 000 zł
estymacja: 1 400 - 3 000 zł
1 300 zł
Jacenty JOŃCZYK (ur. 1955)
Lot No.322
Negocjacje ... , 2019
olej, płyta malarska; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jacenty / Jończyk / 2019.
estymacja: 5 400 - 6 500 zł
estymacja: 5 400 - 6 500 zł
4 800 zł
Ziemowit KMIEĆ (ur. 1977)
Lot No.323
Tranzyt Wenus, 2021
olej, płótno, 100 x 150 cm;
opis autorski na odwrocie: Ziemowit Kmieć / "Tranzyt Wenus" / olej, płótno, / 2021
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
Teresa RUDOWICZ (1928-1994)
Lot No.324
Madonna, 1982
olej, technika mieszana, płótno; 50 x 37 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Teresa Rudowicz / MADONNA / 1982.
estymacja: 7 200 - 8 600 zł
estymacja: 7 200 - 8 600 zł
7 000 zł
Lilla KULKA (ur. 1946)
Lot No.325
Życie materii, z cyklu: To tylko kwadrat, 2018
płótno jutowe, nici lniane, włókna konopi; 130 x 130 cm;
opis autorski na odwrocie: Lilla Kulka 2018 AD / 130 x 130 cm.
estymacja: 8 000 - 9 600 zł
estymacja: 8 000 - 9 600 zł
Lilla KULKA (ur. 1946)
Lot No.327
Wspominanie 2 - z cyklu: Noc i dzień, 2006
malarstwo z materią ręcznie wykonaną, akryl na płótnie; 80 x 100 cm;
na odwrocie opis autorski: LILLA KULKA / Z CYKLU NOC I DZIEŃ 2006 r.
estymacja: 6 000 - 7 200 zł
estymacja: 6 000 - 7 200 zł
Marek BATORSKI (ur. 1967)
Lot No.329
Blue in green IV, 2019
olej, płótno; 140 x 150 cm;
sygn. l. d.: M. B. ;
opisany na odwrocie: Marek BATORSKI "Blue in green IV".
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
sygn. l. d.: M. B. ;
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
3 600 zł
Eduard PETRASHESHYN (ur. 1994)
Lot No.331
Justin 1, 2021
akryl, płótno; 100 x 80 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "Justin" / EDUARD PETRASHESHYN / 2021 r.
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
Adam KOZIK (ur. 1972)
Lot No.333
Samochód przed domem, 2012
akryl, płótno; 80 x 80 cm;
sygn. l. d: ADAM / KOZIK.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
sygn. l. d: ADAM / KOZIK.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Jerzy SOŁTAN (1913-2005)
Lot No.335
Kompozycja, 1990
akryl, płótno; 38 x 55 cm;
sygn. p. d.: SOŁTAN;
estymacja: 4 200 - 5 000 zł
sygn. p. d.: SOŁTAN;
estymacja: 4 200 - 5 000 zł
Władysław MATLĘGA (ur. 1942)
Lot No.337
Legiony Polskie, 2018
Akryl, płótno naklejone na płytę pilśniową; 50 x 70,5 cm;
Sygn. i dat. l. d.: 9.7.2018 r. / WŁADYSŁAW / MATLĘGA. oraz opisany u dołu: STRACEŃCÓW LOS - POLSKIE
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Maciej KWIATKOWSKI (ur. 1971)
Lot No.339
Bez tytułu, 2001
akryl, płótno; 40,5 x 40,5 cm;
opis autorski na odwrocie: MACIEJ KWIATKOWSKI / BEZ TYTUŁU / AKRYL/PŁÓTNO / 2001.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Stanisław MAZUŚ (ur. 1940)
Lot No.341
W kwiatach - Jędrzechowice, 2015
olej, płótno; 35 x 50 cm;
sygn. p. d.: S. Mazuś
estymacja: 2 600 - 3 100 zł
sygn. p. d.: S. Mazuś
estymacja: 2 600 - 3 100 zł
Jan BERDYSZAK (1934-2014)
Lot No.343
Ramy Wschodu III, 1972
technika własna, karton; 100 x 41,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: JAN / BER / DYSZ / AK / 1972 (ołówkiem).
estymacja: 12 600 - 15 200 zł
estymacja: 12 600 - 15 200 zł
11 400 zł
Alfred LENICA (1899-1977)
Lot No.345
Pejzaż surrealistyczny z drzewami
technika własna, brystol; 70 x 100 cm.
estymacja: 15 000 - 18 000 zł
estymacja: 15 000 - 18 000 zł
Erna ROSENSTEIN ERNA (1913 - 2004)
Lot No.346
Kompozycja, 1978
tusz, papier; 30 x 19,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: E.Rosenstein 1978;
estymacja: 6 000 - 7 500 zł
estymacja: 6 000 - 7 500 zł
8 500 zł
Tadeusz KANTOR (1915 - 1990)
Lot No.347
Wielopole
tusz, gwasz, papier; 23,5 x 18 cm,
sygn. p. d.: TKantor
estymacja: 9 000 - 10 800 zł
sygn. p. d.: TKantor
estymacja: 9 000 - 10 800 zł
10 000 zł