Tomasz DOMINIK (ur. 1955)
Lot No.349
Brockhaus lexikon: Automobil, 2018
litografia, papier; 70 x 100 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisana u dołu: „Brockhaus lexikon: Automobil”,
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Tadeusz DOMINIK (1928-2014)
Lot No.350
Panorama z mostkiem, 1953
ołówek, papier; 19,5 x 27 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Dominik 1953.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
1 800 zł
Zdzisław STANEK (1925-1996)
Lot No.351
Kompozycja
technika własna (tusz wybieranie warstw kartonu), karton; 33 x 24 cm;
na odwrocie odręczny napis: Oświadczam, że jest to praca / mojego brata–Zdzisława Stanka
estymacja: 2 100 - 2 500 zł
estymacja: 2 100 - 2 500 zł
1 800 zł
Jerzy PANEK (1918-2001)
Lot No.353
Portret
pastel, papier; 26,5 x 20,5 cm;
sygn. p. g.: Panek (ołówkiem).
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Jerzy PANEK (1918-2001)
Lot No.355
Oszust matrymonialny, 2000
odprysk, papier; 32,5 x 33,5 cm (zadruk);
sygn., dat. i opisany y dołu: Jerzy Panek "Oszust matrymonialny" 2000r.
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
Jerzy LUBAŃSKI (1925-2005)
Lot No.357
Martwa natura z kwiatami i dzbankiem, 1978
gwasz, pastel, ołówek, papier; 49 x 41 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: J. LUBAŃSKI 1978.
estymacja: 2 400 - 2 900 zł
estymacja: 2 400 - 2 900 zł
Zdzisław GŁOWACKI (1919-1987)
Lot No.359
Kompozycja szara
lakier, płótno; 91 x 102 cm;
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (1933-2020)
Lot No.361
Akt
technika własna (tusz, piórko, tusz lawowany), papier; 38 x 25 cm;
sygn. p. d.: H. Płóciennik.
estymacja: 1 800 - 2 200 zł
sygn. p. d.: H. Płóciennik.
estymacja: 1 800 - 2 200 zł
1 600 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (1933-2020)
Lot No.363
Plaża 1, 1964
linoryt, papier; 50 x 63 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu: "Plaża 1", 2/50, linoryt 1964 r., Epreuve d'artiste, Henryk Płóciennik (ołówkiem).
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
2 400 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (1933-2020)
Lot No.365
Portret
tusz, gwasz, papier; 61 x 46 cm;
sygn. l. d.: H. Płóciennik (piórem) oraz odcisk palca.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
1 800 zł
Paweł WRÓBEL (1913-1984)
Lot No.367
Scena miejska, 1977
ołówek, papier; 28,5 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Wróbel P 1977 (ołówkiem).
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
Eugeniusz GET-STANKIEWICZ (1942-2011)
Lot No.368
Para grafik, 1983
- Rebus XIV, 1983: miedzioryt barwny, papier; 14,5 x 10,5 cm;
- Rebus 17, 1983 miedzioryt barwny, papier, 10,5 x 14,5 cm
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
1 800 zł
Władysław PAWELEC (1923-2004)
Lot No.369
Akty i portrety - 3 fotografie
fotografia czarno-biała, papier fotograficzny; 18 x 11 cm, 19,5 x 17 cm;
estymacja: 2 600 - 3 100 zł
estymacja: 2 600 - 3 100 zł
Władysław PAWELEC (1923-2004)
Lot No.370
Akty – 3 fotografie
fotografia czarno-biała, papier fotograficzny; 23 x 16,5 cm (każda);
na każdej fotografii, na odwrocie pieczątka autorska.
estymacja: 2 600 - 3 100 zł
estymacja: 2 600 - 3 100 zł
2 200 zł
Władysław PAWELEC (1923-2004)
Lot No.371
Akty – 3 fotografie
fotografia czarno-biała, papier fotograficzny; 18,5 x 12,5 cm, 17,5 x 13 cm, 17 x 18 cm;
estymacja: 2 600 - 3 100 zł
estymacja: 2 600 - 3 100 zł
Władysław PAWELEC (1923-2004)
Lot No.372
Akty i erotyk - 4 fotografie
fotografia czarno-biała, papier fotograficzny; 23,5 x 17 cm, sygn. p. d.: Pawelec; 20 x 15 cm, opisany na odwrocie: 5 (w kole), 21 x 17 cm;
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
2 400 zł
Pola PIETRZENIEWICZ (ur. 1996)
Lot No.373
Bez tytułu
akryl, spray, ołówek, płótno; 80 x 80 cm;
na odwrociu: sygn. POLA PIETRZENIEWICZ.
estymacja: 1 400 - 1 700 zł
estymacja: 1 400 - 1 700 zł
1 300 zł
Joanna MROZOWSKA (ur. 1976)
Lot No.375
Kazimierz Dolny, 1992
olej, płótno; 86 x 101 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Joanna / MROZOWSKA / l.16 / 1992.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Serge VASILENDIUC (ur. 1972)
Lot No.377
Turkusowe pola, 2017
akryl, płótno; 70 x 80 cm;
sygn. p. d.: SV [w prostokącie];
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Stanisław BRAJER (ur. 1939)
Lot No.378
Przemawiam przez chaos, 1993
olej, płótno; 120 x 120 cm;
sygn. p. d.: St. Brajer;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
sygn. p. d.: St. Brajer;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
12 000 zł
Stanisław BRAJER (ur. 1939)
Lot No.379
Zagubieni w czasie, 1998
technika własna, płótno; 120 x 120 cm
sygn. p. d.: St. Brajer;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
sygn. p. d.: St. Brajer;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
8 000 zł
Stanisława PIETRZAK-KRUPIŃSKA (ur. 1939)
Lot No.380
Do gwiazd, 1999
olej, płótno; 33 x 27 cm;
sygn. i dat. p. d. SPK [monogram] 1990 [w prostokącie];
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
3 000 zł
Stanisława PIETRZAK-KRUPIŃSKA (ur. 1930)
Lot No.381
Na nowej drodze, 2005
olej, płótno; 26 x22 cm;
sygn. i dat. p. d. SPK [inicjał wiązany] 2005;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
1 800 zł
Zbigniew KOWALEWSKI (1914-2004)
Lot No.383
Zuzanna V, 1990
olej, płótno; 75 x 89 cm;
sygn. i dat. l. d.: Z. Kowalewski 90;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
MALARZ NIEOKREŚLONY
Lot No.385
Słoneczniki
olej, płótno; 60 x 50 cm;
sygn. na odwrociu: WANDA
estymacja: 3 500 - 5 000 zł
sygn. na odwrociu: WANDA
estymacja: 3 500 - 5 000 zł
Igor MITORAJ (1944-2014)
Lot No.402
Pancerz, (Cuirasse II)
brąz, kamień, wys. 13 cm;
sygn. p. d.: MITORAJ;
estymacja: 15 000 - 18 000 zł
sygn. p. d.: MITORAJ;
estymacja: 15 000 - 18 000 zł
Aneta KILIŃSKA (ur. 1997)
Lot No.404
Akt kobiecy, 2017/2018
ceramika szkliwiona; 85 x 40 cm;
na odwrocie: sygn. Aneta Kilińska.
estymacja: 3 400 - 4 100 zł
estymacja: 3 400 - 4 100 zł
Piotr BUBAK (ur. 1959)
Lot No.406
Skacząca, 2021
brąz, podstawa kamienna; wys. 36 cm; 13 x 12 cm;
sygn., dat. i ed. na podstawie: P. Bubak / 2021 / 2/3.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Lot No.408
Sowa
brąz, kamień; 35 x 20 x 13 cm.
estymacja: 2 800 - 3 200 zł
estymacja: 2 800 - 3 200 zł
Marta USZAKOW (ur. 1995)
Lot No.410
(Przy)widzenie, 2021
ceramika szkliwiona, 10 elementów;
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
estymacja: 2 700 - 3 200 zł