Samuel TEPLER (1918-1999)
Lot No.349
Scena rodzajowa
tusz, gwasz, brązowy karton; 32 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: nieczytelnie (w języku hebrajskim ?).
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (1921-2016)
Lot No.351
Polonez Chopina,1988
linoryt barwny, papier czarny; 60 x 37 cm;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Halina WRZESZCZYŃSKA (1929-2018)
Lot No.353
Bryła sieci krystalicznych [wersja 3], 1967
tusz, gwasz, papier; 26,5 x 39,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: HWrzeszczyńska / [podpis];
estymacja: 2 300 - 2 800 zł
estymacja: 2 300 - 2 800 zł
Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)
Lot No.355
Bez tytułu 2021
flamaster, papier; 28 x 20 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisany u dołu: Włodzimierz Pawlak / Rysunek / 2021 (ołówkiem).
estymacja: 1 400 - 1 600 zł
estymacja: 1 400 - 1 600 zł
ORBITOWSKI JANUSZ (ur. 1940)
Lot No.357
Kompozycja, 1991
tusz, papier, 47,5 x 38 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Janusz Orbitowski 1991 (ołówkiem)
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Anna JANDA, XX / XXI w.
Lot No.360
Kompozycja
tkanina dekoracyjna, wełna; 120 x 118 cm;
na odwrocie napis: ANNA / JANDA oraz informacje o tkaninie.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Lot No.362
Żuk
brąz patynowany, kamień polerowany; wys. ok. 10 cm;
sygn. na spodzie, na brzuszku: BCHROMY.
estymacja: 2 100 - 2 500 zł
estymacja: 2 100 - 2 500 zł
Igor MITORAJ (1944-2014)
Lot No.365
Pancerz (Cuirasse)
brąz patynowany; wys. 14 cm;
sygn. MITORAJ.
estymacja: 4 800 - 5 800 zł
sygn. MITORAJ.
estymacja: 4 800 - 5 800 zł
7 500 zł
Elżbieta DAS (ur. 1956)
Lot No.367
Evelyn, 2021
gips alabastrowy, akryle, na drewnianej podstawie; 20 x 26 x 41 cm;
Sygn. tył: EDA (ryte w masie).
estymacja: 2 400 - 2 900 zł
estymacja: 2 400 - 2 900 zł
Dariusz MLĄCKI (ur. 1963)
Lot No.401
Koperta, 2007
olej, akryl, płótno; 22 x 33 cm;
na odwrocie opis autorski: Mlącki 207 / Koperta / olej akryl. / 33 x 22.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
1 800 zł
Ziemowit KMIEĆ (ur. 1977)
Lot No.402
Wachlarz, 2021
olej, płótno; 70 x 90 cm;
na odwrocie opis autorski: Ziemowit Kmieć / "Wachlarz" / olej, płótno / 2021.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
5 000 zł
Michał PISERA (ur. 1976)
Lot No.403
Bez tytułu, 2021
olej, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: M. PISERA / 2021
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
1 500 zł
Grzegorz WORPUS-BUDZIEJEWSKI (ur. 1986)
Lot No.404
Sensual Landscape - poliptyk, 2017
olej, akryl, płótno; 50 x 50 cm (każda);
sygn., dat. i opisany na odwrocie każdej z prac: GRZEGORZ / WORPUS- BUDZIEJEWSKI
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
3 300 zł
Maciej KWIATKOWSKI (ur. 1971)
Lot No.405
Zapominanie cienia 3, 2019
akryl, płótno; 80 x 80 cm;
opis autorski na odwrocie: MACIEJ KWIATKOWSKI / ZAPOMINANIE / CIENIA 3 / AKRYL/PŁÓTNO / 2019.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Bartek JARMOLIŃSKI (ur. 1975)
Lot No.408
Cor / Heart, 2013 / 2017
akryl, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. p. d.: B. JARMOLIŃSKI;
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
sygn. p. d.: B. JARMOLIŃSKI;
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
Tomasz HAŁADAJ (ur. 1996)
Lot No.410
Pokój ze stołem i szafą, 2019
olej, płótno; 113 x 80 cm;
sygn. i dat. l. d.: HAŁADAJ'19;
estymacja: 1 900 - 2 300 zł
estymacja: 1 900 - 2 300 zł
Joanna BUSZKO, (ur. 1980)
Lot No.412
Inny punkt widzenia, 2021
olej, płótno; 60 x 70 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: J. Buszko 2021.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Aleksandra RUDZKA-MIAZGA (ur. 1972)
Lot No.414
Struktury liniowe, 2016
akryl, tusz, płótno; 60 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: AR 2016;
estymacja: 2 100 - 2 500 zł
sygn. i dat. p. d.: AR 2016;
estymacja: 2 100 - 2 500 zł
Karolina POLAK, (ur. 1979)
Lot No.417
Podprogowo 1, 2018
akryl, płótno; 50 x 60 cm;
sygn. p. d.: Karolina Polak;
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
sygn. p. d.: Karolina Polak;
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
Olga DMOWSKA (ur. 1983)
Lot No.419
Liczę litery
akryl, płótno; 35 x 28 cm;
sygn. na odwrocie: "Liczę litery" 2021r. / akryl na płótnie, olej / Olga Dmowska (długopisem).
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Patrycja PRÓSZYŃSKA (ur. 1985)
Lot No.421
Galwanostegia bwp, 2021
akryl, płótno; 120 x 80 cm;
sygn. u dołu: PP (monogram);
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
sygn. u dołu: PP (monogram);
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Teresa GLAZER (ur. 1928)
Lot No.423
Wejście na plażę, 1983
olej, płótno; 45 x 55 cm;
sygn. p. d.: T. GLASER;
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
sygn. p. d.: T. GLASER;
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Ryszard PASIKOWSKI (ur. 1952)
Lot No.425
Bez tytułu
olej, płótno; 46 x 38 cm;
sygn. l. d.: R.PASIKOWSKI;
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
sygn. l. d.: R.PASIKOWSKI;
estymacja: 4 000 - 4 800 zł