Stanisław KAMOCKI (1875-1944)
Lot No.: 81
Krówki w lesie
olej, tektura; 50 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: StKamocki
estymacja: 13 000 - 15 000 zł
sygn. p. d.: StKamocki
estymacja: 13 000 - 15 000 zł