Izabela DRZEWIECKA (ur. 1966)
Lot No.: 319
Zapach orientu, 2020
akryl, płótno; 70 x 100 cm;
sygn. p. d.: Izabela / 2020 ;
sygn. p. d.: Izabela / 2020 ;