Lot No.: 109

Artysta nieokreślony, francuski, XVIII w.

Lot No.: 109

Para rycin: Spacer poranny, Spacer wieczorny

miedzioryt; 33 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygnowane poniżej obrazu (nieczytelnie)