Lot No.
705
Zegarek gabinetowy, na biurko
mosiądz giloszowany, złocony, srebrzony, emaliowany;
Meksyk? Firma „La Esmeralda”? Lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
5 700 zł
Lot No.
707
Zegar kominkowy z parą puttów
- alegorią plonów;
marmur, brąz złocony i patynowany, mosiądz,
szkło, emalia, stal; Francja, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
11 500 zł
Lot No.
709
Zegar kominkowy ze sceną myśliwską
marblit, brąz złocony i patynowany,
mosiądz, szkło; Francja, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Lot No.
711
Jatagan turecki
Półwysep Bałkański, Bośnia, Hercegowina.
III ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Lot No.
713
Sztucer kapiszonowy, tarczowy (?)
Europa środkowa, Niemcy, Austria,
Czechy. poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Lot No.
715
Ikona „Matka Boska Kazańska”
tempera na desce, złoto płatkowe;
wys. 35,5 cm, szer. 29,5 cm, głęb. 5 cm;
Rosja, pocz. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Lot No.
717
Ikona -„Chrystus Pantokrator”
tempera na desce, 31,5 x 25,5 cm;
Rosja, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 900 zł
Lot No.
719
Ikona - „ Mandylion”
tempera na desce, obudowa z drewna czernionego,
szkło, 79 x 70 x 12 cm;
Rosja, XIX w.
Cena wywoławcza.
15 500 zł
Lot No.
721
Zestaw wizytówek
bilety wizytowe 4 artystów z kręgu krakowskiego
Kraków , lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Lot No.
723
Kolekcja znaczków, kopert
i kart okolicznościowych „SOLIDARNOŚCI”
Cena wywoławcza.
58 000 zł
Lot No.
725
Żyrandol 3-ramienny, elektryczny
metal brązowiony, złocony; szkło;
wys. ca 60 cm, szer. ca 50 cm;
Polska? 1 tercja XX w.
Cena wywoławcza.
5 500 zł
Lot No.
729
Parawan art deco
drewno, malatura, fornir pokryty laką;
Europa Zachodnia, lata 20-30. XX w.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Lot No.
731
Pojemnik na węgiel do pieca
żeliwo, emalia;
Śląsk, Gliwice? XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Lot No.
801
Stolik w stylu art deco
Konstrukcja - sosna, sklejka; fornir - orzech;
61 x 59 x 47 cm; Polska ok. 1930-35
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Lot No.
803
Kwietnik w stylu art deco
Konstrukcja - sosna, sklejka sosnowa,
fornir - orzech; 85 x 86 x 33 cm
Polska (?), 1920-1930
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Lot No.
805
Stolik do gry w szachy oraz dwa krzesła
w stylu art deco;
Konstrukcja - dębina; fornir - orzech (zachowany
na krzesłach); Polska, ok. 1930
Cena wywoławcza.
7 500 zł
Lot No.
807
Toaletka w stylu art deco
Polska ok. 1930-35
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Lot No.
809
Szafka pomocnicza, tzw. bieliźniarka
w stylu neorokokowym;
Materiał - orzech, czeczota jaworowa;
Europa Środkowa, Polska ?, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Lot No.
811
Stolik pomocniczy w stylu neorokokowym
Konstrukcja - dębina, sosna; fornir - palisander, brzoza;
Europa Zachodnia, Francja, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza.
7 500 zł
Lot No.
813
Kredens eklektyczny
Konstrukcja - sosna, orzech; fornir - orzech;
147 x 242 x 72 cm;
Europa Środkowa, Polska?, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Lot No.
815
Komoda w stylu Ludwika Filipa
Konstrukcja - sosna; fornir - mahoń; 88,5 x 91 x 47 cm
Europa Środkowa, Polska ?, ok. 1850
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Lot No.
817
Serwantka w stylu rokokowym
Konstrukcja - dębina; fornir - orzech;
Europa Środkowa, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Lot No.
819
Skrzynia klasycyzująca
Konstrukcja - sosna; fornir - orzech; intarsje - mahoń,
brzoza podpalana; Polska północna, XIX w.
Cena wywoławcza.
2 500 zł