Jan Bonawentura OSTROWSKI (ur. 1946)
Lot No.401
Lajkonik, 1996
olej, płótno; 146 x 114 cm;
sygn. i dat. p. d.: BONAWENTURA 96;
estymacja: 8 000 - 9 000 zł
estymacja: 8 000 - 9 000 zł
6 000 zł
Romuald ORAMUS (ur. 1953)
Lot No.403
Obok siebie, 1990/91
olej, tempera, płótno; 100 x 73 cm;
na odwrocie opis autorski: ROMUALD ORAMUS / "OBOK SIEBIE", 1990/91 / "NEAR BY EACH OTHER" / OLEJ, TEMPERA, 100 x 73 / Romua
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Edward NARKIEWICZ (1938-2007)
Lot No.405
Mojżesz, 1966
olej, płótno; średnica: 64 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: E. Narkiewicz / 1966 r. oraz nalepka z Galerii Foksal z autorem i tytu3em obrazu: GALERIA FOKSAL PSP
estymacja: 3 000 - 3 500 zł
estymacja: 3 000 - 3 500 zł
4 500 zł
Władysław RZĄB (1910-1992)
Lot No.406
Muzykanci
olej, płótno; 60 x 48 cm;
sygn. p. d.: Rząb.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
sygn. p. d.: Rząb.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
13 000 zł
Stanisław IBEK (1915-1976)
Lot No.407
Wybrzeże, 1957
olej, tektura; 58 x 41,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: IBEK STANISŁAW / 1957;
estymacja: 2 200 - 3 000 zł
estymacja: 2 200 - 3 000 zł
Małgorzata HEINTZE-PASZKOWICZ (ur. 1952)
Lot No.409
Róża w wazonie, 1984
olej, płótno; 79,5 x 59 cm;
sygn. wzdłuż prawej krawędzi u dołu: M Heintze Paszkowicz; data l. d.: 84;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Jerzy LENGIEWICZ (1931-2016)
Lot No.411
Forma-C, 1962
olej, gips, płótno; 110 x 50 cm;
sygn. u góry, pośrodku: J. LENGIEWICZ. 62,
estymacja: 8 000 - 11 000 zł
estymacja: 8 000 - 11 000 zł
Bogdan BOROWSKI
Lot No.413
Carmilla, 1980
druk podmalowany, tektura; 95,5 x 57 cm;
na odwrocie nalepka z Biennale w Katowicach z tytułem "Carmilla" [inspirowana powieścią grozy Sheridana Le Fanu], 1980
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
ELISABETH RONGET (1893-1962)
Lot No.415
Kwiaty w wazonie [kubistyczne]
olej, płótno; 41,5 x 33 cm;
sygn. p. d.: Ronget.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
sygn. p. d.: Ronget.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
Andrzej TOMASZEWSKI (ur. 1945)
Lot No.417
Nasz dom płynie do Wenecji, 1987
akryl, płótno naklejone na deskę; 18 x 21 cm;
sygn. i dat. p. d.: Andrzej Tomaszewski 1987.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
1 400 zł
Szymon DĄBROWSKI (ur. 1996)
Lot No.419
Tchnienie, 2020
olej, płyta; 75 x 65 cm;
sygn. i dat. p. d.: Dąbrowski 20.
estymacja: 2 400 - 2 900 zł
estymacja: 2 400 - 2 900 zł
Paweł KRÓL
Lot No.421
Kompozycja figuralna, 2001
technika mieszana, papier; 46 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: 2001 / Paweł Król (ołówkiem).
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
Anna LEWIŃSKA (ur. 1950)
Lot No.423
Rybeńka, 2020
akryl, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. p. d.: Anna Lewińska;
estymacja: 1 800 - 2 200 zł
sygn. p. d.: Anna Lewińska;
estymacja: 1 800 - 2 200 zł
Szymon GDOWICZ (ur. 1983)
Lot No.425
List z Delft, 2001
akryl, tektura, 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: [autorski symbol] / Szymon Gdowicz;
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
Serge VASILENDIUC (ur. 1972)
Lot No.426
Niedzielny spacer, 2010
olej, płótno; 60 x 70 cm;
sygn. p. d.: SV [w prostokącie];
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
2 500 zł
Marian BIELAWKA (ur. 1961)
Lot No.427
Poza granicami, 2021
technika mieszana, papier; 28 x 40 cm ( (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Marian Bielawka 2021.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
Krzysztof OKOŃ (ur. 1939)
Lot No.429
Bez tytułu
farby, szkło; 51 x 51 cm;
sygn. p. d.: OK.
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
sygn. p. d.: OK.
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
1 200 zł
Krzysztof OKOŃ (ur. 1939)
Lot No.430
Uczta
farby, szkło; 40 x 59,5 cm;
sygn. l. d.: OK [w kole];
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
sygn. l. d.: OK [w kole];
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
1 200 zł
Jolanta PĘKSA (ur. 1952)
Lot No.431
Pieta, 1985
farby naszkliwne, szkło; 40 x 34 cm;
sygn. l. d.: J. Pęksa;
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
sygn. l. d.: J. Pęksa;
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
Ewelina PĘKSOWA (1923-2015)
Lot No.433
Madonna z Dzieciątkiem
farby naszkliwne, szkło; 42 x 32 cm;
sygn. l.d.: E Pęksowa;
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
sygn. l.d.: E Pęksowa;
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
1 400 zł
Włodzimierz CIESIELSKI (ur. 1934)
Lot No.500
Bez tytułu
kamień, drewno; wys. 94 cm.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Ludwik SANDECKI (1951-2014)
Lot No.502
Para w uścisku
drewno; wys. 68 cm;
sygn. na spodzie: SANDECKI LUDWIK / PUŁAWY.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Artysta Nieokreślony, XX w.
Lot No.504
Św. Franciszek
rzeźba w drewnie; wys. 48,5 cm.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Ryszard VICHTOVSKI, XX / XXI w.
Lot No.506
Stwór
ceramika; wys. 19 cm;
sygn. na spodzie: R. Vichtovski.
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
Helena GAŁKOWSKA, Stefan GAŁKOWSKI
Lot No.508
Kilim "Troski króla", lata 50. XX w.
wełna (kolorystyka: beże, brązy, czerń; frędzle); 155 x 306 cm;
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
Lot No.
509
Para kinkietów elektrycznych w stylu art déco
z kulistymi kloszami ze szkła mlecznego;
metal niklowany, szkło mleczne; 38 x 15 x 18 cm;
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
2 000 zł