Urszula BROLL (1930-2020)
Lot No.411
Portret
tusz, piórko, tusz lawowany, papier; 29 x 20 cm (w świetle passe-partout);
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
Cena sprzedaży
2 300 zł
Ryszard OPALIŃSKI (ur. 1947)
Lot No.413
Kompozycja figuralna, 2009
tusz, tusz lawowany, ołówek, gwasz, papier jasno-szary; 29 x 20,5 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu: Ryszard Opaliński. 6.Januar.2009.Kr;
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
sygn., dat. i opisany u dołu: Ryszard Opaliński. 6.Januar.2009.Kr;
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Jan HRYNKOWSKI (1891-1971) - przypisywany
Lot No.415
Kąpiące się
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier naklejony na karton; 8,5 x 22,5 cm.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Wiktor GÓRKA (1922-2004)
Lot No.417
Pejzaż, lata 80. XX w.
pastel, gwasz, papier; 41 x 58 cm (w świetle passe-partout).
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
Daniel Jerzy de TRAMECOURT (1950 - 2015)
Lot No.419
Martwa natura z cytryną, 2003
pastel, papier; 33 x 49 cm;
sygn. i dat. p. d.: Daniel MMIII.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
sygn. i dat. p. d.: Daniel MMIII.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Maria RITTER (1899-1976)
Lot No.421
Kompozycja abstrakcyjna, lata 60.-70. XX w.
kredka, ołówek, długopis, papier; 18 x 24 cm;
na odwrocie pieczątka: MARIA RITTER …/ NOWY SĄCZ RYNEK 2.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
na odwrocie pieczątka: MARIA RITTER …/ NOWY SĄCZ RYNEK 2.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Andrzej NOWACKI (ur. 1953)
Lot No.423
181002-35, 2002
pastel, papier; 23,5 x 23 cm (w świetle passe-partout)
sygn., dat. i opisany u dołu: 181002-35 / A.Nowacki 2002 (ołówkiem).
estymacja: 2 600 - 3 000 zł
sygn., dat. i opisany u dołu: 181002-35 / A.Nowacki 2002 (ołówkiem).
estymacja: 2 600 - 3 000 zł
Lienhard von MONKIEWITSCH (ur. 1941)
Lot No.425
Bez tytułu, 1970
offset, papier; 55 x 73 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Monkiewitsch 1970, nakład l. d.: 10 / 100.
estymacja: 1 200 - 1 500 zł
sygn. i dat. p. d.: Monkiewitsch 1970, nakład l. d.: 10 / 100.
estymacja: 1 200 - 1 500 zł
Paulina OŁOWSKA (ur. 1976)
Lot No.427
Bez tytułu, 2009
druk giclée, papier; 42 x 29,5 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Paulina Ołowska / 9/50 2009 (ołówkiem)
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Paulina Ołowska / 9/50 2009 (ołówkiem)
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)
Lot No.429
Wdzięczny impuls
serigrafia, papier; 29,5 x 58,5 cm (wymiar kompozycji), 51 x 69 cm (wymiar arkusza);
sygn. i opisana u dołu: 276/350 Olbiński (ołówkiem).
estymacja: 1 600 - 2 000 zł
sygn. i opisana u dołu: 276/350 Olbiński (ołówkiem).
estymacja: 1 600 - 2 000 zł
Cena sprzedaży
1 600 zł
CHROMY BRONISŁAW (1925-2017)
Lot No.430
Ryba, 1987
technika własna (litografia); papier; 50 x 70 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: Bronisław Chromy / 1987
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
sygn. i dat. p. d.: Bronisław Chromy / 1987
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
Cena oferowana
1 000 zł
Katarzyna LIPSKA-ZIĘBIŃSKA (ur. 1974)
Lot No.431
Geometria bytu I, 2019
linoryt, collage szklany, papier; 34 x 26 cm (wymiar kompozycji) 70 x 50 cm (wymiar arkusza);
opisany u dołu: "Geometria bytu" 50 x 70 linoryt, szkło 2019 K Li
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
opisany u dołu: "Geometria bytu" 50 x 70 linoryt, szkło 2019 K Li
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
Stefan PAPP (1932-2020)
Lot No.433
Bez tytułu, 1992
kserografika, papier; 58 x 41 cm;
sygn. i dat. l. d.: St. PAPP ' 92 (ołówkiem); p. d.: nr. odbitki: 2/10 (ołówkiem).
estymacja: 2 700 - 3 600 zł
sygn. i dat. l. d.: St. PAPP ' 92 (ołówkiem); p. d.: nr. odbitki: 2/10 (ołówkiem).
estymacja: 2 700 - 3 600 zł
Krzysztof MILLER (1962-2016)
Lot No.435
Bez tytułu
kolodium, szkło; 23 x 29 cm;
analogiczne fotografie były prezentowane m.in. w warszawskiej Zachęcie na wystawie: Ludzie, wydarzenia, przemiany. 20 lat fotogra
estymacja: 13 000 - 16 000 zł
analogiczne fotografie były prezentowane m.in. w warszawskiej Zachęcie na wystawie: Ludzie, wydarzenia, przemiany. 20 lat fotogra
estymacja: 13 000 - 16 000 zł
Krzysztof MILLER (1962-2016)
Lot No.437
Południowy Sudan [z cyklu :13 Wojen], ok. 2006
kolodium, szkło; 23 x 29 cm;
analogiczne fotografie były prezentowane m.in. w warszawskiej Zachęcie na wystawie: Ludzie, wydarzenia, przemiany. 20 lat fotograf
estymacja: 13 000 - 16 000 zł
analogiczne fotografie były prezentowane m.in. w warszawskiej Zachęcie na wystawie: Ludzie, wydarzenia, przemiany. 20 lat fotograf
estymacja: 13 000 - 16 000 zł
Henryk HERMANOWICZ (1912-1992)
Lot No.439
Zestaw 6 fotografii - Pejzaże
fotografia czarno-biała, papier fotograficzny, format zróżnicowany;
estymacja 2 000 - 2 500zł
estymacja 2 000 - 2 500zł
Zbigniew HORBOWY (1935-2019)
Lot No.501
Forma dekoracyjna Afrodyta z serii: Olimp, kolekcja Horbowy Nowa
szkło selenowo-kadmowe, kolor tycjan złoty; wys. 36 cm;
sygn. na spodzie: ZH/GF 01/07 25/204.
estymacja: 1 600 - 2 000 zł
sygn. na spodzie: ZH/GF 01/07 25/204.
estymacja: 1 600 - 2 000 zł
Cena oferowana
1 000 zł
Zbigniew HORBOWY (1935-2019)
Lot No.502
Forma dekoracyjna Eros z serii: Olimp, kolekcja Horbowy Nowa Era
szkło selenowo-kadmowe, kolor tycjan złoty; wys. 8,5 cm;
sygn. na spodzie: ZH/GF 01/05 43/204.
estymacja: 400 - 500 zł
sygn. na spodzie: ZH/GF 01/05 43/204.
estymacja: 400 - 500 zł
Cena oferowana
300 zł
Zbigniew HORBOWY (1935-2019)
Lot No.503
Wazon Anetta, kolekcja Horbowy Nowa Era
szkło selenowo-kadmowe, kolor malachit; wys. 20 cm; śr. podstawy 9 cm;
sygn. na spodzie: ZH/GF 23/02 27/204.
estymacja: 900 - 1 000 zł
sygn. na spodzie: ZH/GF 23/02 27/204.
estymacja: 900 - 1 000 zł
Cena oferowana
500 zł
Zbigniew HORBOWY (1935-2019)
Lot No.504
Wazon Katarzyna, kolekcja Horbowy Nowa Era
szkło selenowo-kadmowe, kolor łosoś; wys. 26 cm; śr. podstawy 7,5 cm, śr. wylewu 8,5 cm
sygn. na spodzie: ZH/GF 23/01 28/204.
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
sygn. na spodzie: ZH/GF 23/01 28/204.
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
Zbigniew HORBOWY (1935-2019)
Lot No.506
Forma dekoracyjna Ares, z serii: Olimp, kolekcja Horbowy Nowa Era
szkło selenowo-kadmowe, kolor tycjan zapalany; wys. 37,5 cm; śr. podstawy 9,5 cm, śr. maksymalna 11 cm;
sygn. na spodzie: ZH/GF 01/01 33/204.
estymacja: 1 700 - 2 000 zł
sygn. na spodzie: ZH/GF 01/01 33/204.
estymacja: 1 700 - 2 000 zł
Cena oferowana
1 000 zł
Stanisław ZAGAJEWSKI (1927-2008)
Lot No.508
Maska
Glinka czerwona, wypalana; 49 x 49 cm, wys. 16 cm.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
Cena oferowana
2 900 zł
Piotr BUBAK (ur. 1959)
Lot No.510
Intymność, 2021
brąz patynowany, piaskowiec, złocenia; wys. całkowita 42 cm;
sygn. i dat. na prawym udzie: P BUBAK / 2021.
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
sygn. i dat. na prawym udzie: P BUBAK / 2021.
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Lot No.511
Anioł
rzeźba wisząca, brąz, agat, kamień; wys.37 cm;
sygn.: BCHROMY.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
sygn.: BCHROMY.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena oferowana
2 000 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Lot No.512
Anioł
rzeźba wisząca, brąz, agat, kamień; wys. 40 cm;
sygn.: BCHROMY.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
sygn.: BCHROMY.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena oferowana
2 200 zł
Paweł ALTHAMER (ur. 1967)
Lot No.514
Lalka - klaun z zielonym nosem, 1996
laleczka, technika własna, tkanina; wys. ok. 32 cm;
sygn. i dat. na plecach stemplem: ALTHAMER 96.
estymacja: 7 000 - 10 000 zł
sygn. i dat. na plecach stemplem: ALTHAMER 96.
estymacja: 7 000 - 10 000 zł
Helena BUKOWSKA-SZLEKYS (1899-1954) - projekt
Lot No.516
Spółdzielnia Artystów Plastyków „Ład”
Tkanina dekoracyjna
technika żakardowa; 182,5 x 142,5 cm;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
technika żakardowa; 182,5 x 142,5 cm;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
HELENA GAŁKOWSKA, STEFAN GAŁKOWSKI
Lot No.518
Kilim "Troski króla", lata 50. XX w.
wełna (kolorystyka: beże, brązy, czerń; frędzle); 260 x 160 cm;
stan zachowania: ślady naprawy tkaniny, tkanina do konserwacji, liczne przetarcia.
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
stan zachowania: ślady naprawy tkaniny, tkanina do konserwacji, liczne przetarcia.
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
Cena oferowana
800 zł
Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Skontaktujemy sie wkrótce.