Adam KOZIK (ur. 1972)
Lot No.349
Match, 2016
akryl, płótno; 80x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: ADAM / KOZIK / 2016.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
3 700 zł
Kamila OSSOWSKA (ur. 1990)
Lot No.351
Sedacja, 2021
ołówek, węgiel, papier; 70 x 100 cm;
sygn. p. d.: Ossowska.
estymacja: 1 400 - 1 600 zł
sygn. p. d.: Ossowska.
estymacja: 1 400 - 1 600 zł
Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978)
Lot No.353
Bez tytułu II, 2020
akryl, płótno; 27 x 22 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Agnieszka Sandomierz / 2020.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Sebastian Skarżyński OBIIAD
Lot No.355
Air Force 2000, 2020
akryl, marker, tusz, płótno; 40 x 40 cm;
sygn. p. d.: OBIIAD;
estymacja: 1 600 - 2 000 zł
sygn. p. d.: OBIIAD;
estymacja: 1 600 - 2 000 zł
Władysław MATLĘGA (ur. 1942)
Lot No.356
Panowie na grzybkach, 2015
akryl, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i dat. l. d.: 2015 rok. / WŁA. MATLĘGA.; opisany pośrodku, u dołu: TEN ROK WYSYP GRZYBÓW W LASACH POLSKICH.; z lewej u dołu: T
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
2 000 zł
Yuliya STRATOVICH (ur. 1989)
Lot No.357
Turcoise evening (mint), 2020
akryl, płótno; 150 x 120 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Stratovich Yulia 2020.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Iryna SEVASTIANOVA (ur. 2000 )
Lot No.358
Overthinking, 2020
olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: Sevastianova 2020;
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
2 200 zł
Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)
Lot No.359
Bez tytułu (37), 1994
akryl, płótno; 23 x 65 cm;
sygn. i dat. p. g.: Ćwiertniewicz'94;
estymacja: 1 200 - 1 600 zł
estymacja: 1 200 - 1 600 zł
Lot No.360
Bez tytułu (46), 1990
akryl, płótno; 130 x 130 cm;
sygn. i dat. p. d.: Ćwiertniewicz'90;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
3 300 zł
Anna LEWIŃSKA (ur. 1950)
Lot No.361
Przesłanie, 2021
olej, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. p. d.: Anna Lewińska.
estymacja: 2 500 - 3 400 zł
sygn. p. d.: Anna Lewińska.
estymacja: 2 500 - 3 400 zł
Jacek MARKUNAS (1952-2005)
Lot No.363
Bez tytułu, 2003
olej, płótno; 34 x 41 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Jacek Markunas / 2003.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Adam JAŚKIEWICZ (ur. 1975)
Lot No.365
Bez tytułu, 2013
tektura; relief; 63 x 20 x 13 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: adam Jaśkiewicz 2013.
estymacja: 1 100 - 1 300 zł
estymacja: 1 100 - 1 300 zł
Janusz ANTOSZCZYK (ur. 1958)
Lot No.367
Boska, 2020
olej, płótno; 70 x 60 cm;
sygn. p. d.: J.Antoszczyk;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
sygn. p. d.: J.Antoszczyk;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Krzysztof KARGOL (ur. 1974)
Lot No.369
Młodość, 2020
olej, płótno; 150 x 90 cm;
sygn. i dat. p. d.: [monogram wiązany] / KARGOL 20;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Serge VASILENDIUC (ur. 1972)
Lot No.371
Pompei, Casa del Chirurgo
olej, płótno; 50 x 40 cm;
sygn. l. d.: SV [w prostokącie], na odwrocie nalepka autorska z informacją o obrazie i podpis artysty.
estymacja: 2 400 - 3 000 zł
estymacja: 2 400 - 3 000 zł
Piotr ŻOŁYNIAK (ur. 1971)
Lot No.373
Wenecja, 2016
olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. p. d.: P Żołyniak,
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
sygn. p. d.: P Żołyniak,
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
Jan ŚWIDERSKI (1913-2004)
Lot No.375
Góra Dorotka, 1999
olej, płótno; 35 x 56 cm;
sygn. p. d.: Jan Świderski;
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
sygn. p. d.: Jan Świderski;
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
Władysław SERAFIN (1905-1988)
Lot No.377
Brama Floriańska w Krakowie, 1976
olej, płótno; 55 x 66 cm;
sygn. i dat.: l. d.: W.Serafin 1976.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Mieczysław LURCZYŃSKI (1908-1992)
Lot No.379
Chłopcy
olej, płyta; 74 x 54 cm;
sygn. p. d.: LURCZYŃSKI.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
sygn. p. d.: LURCZYŃSKI.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cecylia WODNICKA-ZĄBKOWSKA (ur. 1926)
Lot No.381
Przedmioty z mojego otoczenia, 2010
akryl, płótno; 90 x 75 cm;
sygn. p. d. WODNICKA '2010;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
sygn. p. d. WODNICKA '2010;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Roman ZAKRZEWSKI (1955-2014)
Lot No.383
Kobieta, 1988
olej, płótno; 72,5 x 54 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: R.ZAKRZEWSKI. / .IV.1988.OLEJ. / .15.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
6 000 zł
Roman ZAKRZEWSKI (1955-2014)
Lot No.384
Dziewczyna, 1987
olej, płótno; 65 x 46 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: .R.ZAKRZEWSKI / .XI.1987.OLEJ./.34.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
5 000 zł
Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Lot No.385
Pejzaż norweski z łódką, 1989
olej, płótno; 85 x 95 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
estymacja: 16 000 - 20 000 zł
sygn. p. d.: Szancenbach;
estymacja: 16 000 - 20 000 zł
12 000 zł
Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)
Lot No.400
Erotyk - akt, 1956
piórko, tusz, niebieski atrament, papier, 20,7 x 12 cm; sygn. p. d.: SZ (ołówkiem); data l. d.: 20.VI 56 (atramentem)
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
2 500 zł
Tadeusz KANTOR (1915-1990)
Lot No.401
Kapliczki przydrożne
flamaster brunatny, papier jasnobrązowy; 26,5 x 19,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: TKantor (czerwonym długopisem).
estymacja: 3 000 - 3 800 zł
estymacja: 3 000 - 3 800 zł
6 000 zł
Tadeusz KANTOR (1915-1990)
Lot No.402
Widok z okna pensjonatu Firenze
flamaster czarny, jasnobrązowy papier; 26,5 x 19,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opis. p. d.: Widok z okna pensjonatu / Firenze / TKantor (ołówkiem).
estymacja: 3 000 - 3 800 zł
estymacja: 3 000 - 3 800 zł
2 000 zł
Jan LEBENSTEIN (1930-1999)
Lot No.404
Postacie bestiarne
długopis (tusz czarny), papier; 19,5 x 13 cm (w świetle passe-partout).
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
5 000 zł
Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)
Lot No.405
Głowy, 1993
pastel, papier; 41,5 x 60 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Stasys 93.
estymacja: 6 000 - 7 500 zł
estymacja: 6 000 - 7 500 zł
8 000 zł
Tadeusz GRONOWSKI (1894-1990)
Lot No.406
Kompozycja z centaurem
gwasz, karton; 130 x 82 cm (w świetle passe-partout).
estymacja: 11 000 - 12 000 zł
estymacja: 11 000 - 12 000 zł
7 000 zł
TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Lot No.407
Wydawnictwo naukowe, l. 60-te XX w.
tempera, ołówek, brystol; 65 x 45 cm (w świetle passe-partout);
Praca pochodzi ze spuścizny po artyście nr kat. 113.
estymacja: 1 800 - 2 500 zł
estymacja: 1 800 - 2 500 zł
1 000 zł
TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Lot No.408
Dyplom uczestnictwa w Konkursie Szekspirowskim, 1947
tempera, ołówek, brystol; 56 x 75 cm;
sygn. i dat. p. d.: gronowski 47.
estymacja: 1 500 - 1 900 zł
estymacja: 1 500 - 1 900 zł