Henry CAHIEUX (1825-1854) Ferdinand BARBEDIENNE (1810-1892)
Lot No.833
Kandelabr 6-ramienny, w stylu II Cesarstwa
brąz, odlew cyzelowany, patynowany i złocony, marblit; wys. 84 cm;
Francja, Paryż, 3 ćw. XIX w.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
Francja, Paryż, 3 ćw. XIX w.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
11 000 zł
Firma ERNST LEITZ & WETZLAR
Lot No.834
Mikroskop w futerale
drewno mahoniowe, mosiądz, szkło optyczne;
Niemcy, Frankfurt, lata 30. XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Lot No.
836
Żardiniera intarsjowana
drewno, intarsje, metal, brąz; wys. 19,5 cm; szer. 37 cm; głęb. 26 cm.
Europa Zachodnia, Francja?, koniec XIX w.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
Lot No.
838
Kobierzec modlitewny rodzinny, tzw. Saf
wełna; 217 x 80 cm (bez frędzli).
Turcja, XIX w.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
Turcja, XIX w.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
5 500 zł
Lot No.
840
Kilim z motywem ptaków
wełna na bawełnie; barwniki naturalne; 125 x 182 cm.
Turcja; XX w.
estymacja: 1 100 - 1 300 zł
Turcja; XX w.
estymacja: 1 100 - 1 300 zł
1 000 zł
Lot No.
842
Kobierzec - modlitewnik
osnowa, wątek, węzły - jedwabne; 93 x 63 cm.
Persja, ok. 1920
estymacja: 900 - 1 200 zł
Persja, ok. 1920
estymacja: 900 - 1 200 zł
Lot No.
844
Lustro ścienne
tafla lustrzana, drewno złocone, snycerka; całość 134 x 92 cm;
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
estymacja: 6 200 - 7 400 zł
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
estymacja: 6 200 - 7 400 zł
Lot No.
846
Żyrandol 6-ramienny, elektryczny, art déco
drewno, metal, szkło prasowane, powlekane; wys. 75 cm;
Europa Środkowa, 2. ćw. XX w.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Europa Środkowa, 2. ćw. XX w.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Lot No.
848
Żyrandol elektryczny art déco
metal, szkło; wys. 47 cm; szer. 47 cm.
Europa Środkowa, 2 tercja XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Lot No.
849
Lampa podłogowa
brąz złocony; wys. 190 cm.
Szwajcaria, k. XX w.
estymacja: 1 900 - 2 300 zł
Szwajcaria, k. XX w.
estymacja: 1 900 - 2 300 zł
2 100 zł
Lot No.
850
Lampa elektryczna, podłogowa w typie art deco
drewno, metal niklowany, szkło mleczne; wys. 184 cm;
Europa Zachodnia, 2 tercja XX w.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Lot No.
852
Lampa podłogowa, elektryczna, art déco
drewno, metal niklowany; 147 x 40 x 31 cm;
Europa Środkowa 2 tercja XX w.
estymacja: 2 400 - 2 900 zł
estymacja: 2 400 - 2 900 zł
2 200 zł
Lot No.
901
Szafka w stylu polskiego art déco
fornirowana orzechem; 57,7 x 49 x 38,2 cm;
Polska, lata 20./30. XX w.
estymacja: 1 800 - 2 200 zł
Polska, lata 20./30. XX w.
estymacja: 1 800 - 2 200 zł
1 600 zł
Lot No.
904
Stół w stylu francuskiego art déco
fornirowany mahoniem;76 x 159 x 90 cm; dwa wkłady po 35,5 cm;
Europa Zachodnia, ok. poł. XX w.
estymacja: 5 300 - 6 300 zł
estymacja: 5 300 - 6 300 zł
Lot No.
906
Szafka pomocnicza kredensu w stylu polskiego art déco
fornirowana orzechem; 97,5 x 116,2 x 47 cm;
Polska, lata 20. XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Polska, lata 20. XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Lot No.
907
Szafka w stylu art déco
fornirowana orzechem; 90 x 74,5 x 43,7 cm;
Europa Środkowa, lata 30. XX w.
estymacja: 2 400 - 3 200 zł
estymacja: 2 400 - 3 200 zł
2 400 zł
Lot No.
908
Postument do kwiatów w stylu polskiego art déco
mahoniowy; 89 x 95,5 x 23,5 cm;
Polska, lata 20. XX w.
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
Polska, lata 20. XX w.
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
2 100 zł
Lot No.
910
Stół w stylu Ludwika Filipa
fornirowany mahoniem; 75,5 x 86 x 142 cm;
Polska, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Polska, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Lot No.
912
Komoda w stylu eklektycznym
fornirowana wzorzystym mahoniem; 93 x 104,5 x 58,5 cm;
Polska, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 1 800 - 2 200 zł
Polska, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 1 800 - 2 200 zł
Lot No.
914
Stolik pomocniczy w stylu neorokokowym
marmur, mosiądz; 49,5 x śr. 64,5 cm;
Europa Zachodnia, 2 poł. XX w.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Lot No.
916
Komódka w stylu klasycystycznym
fornirowana orzechem, intarsje - brzoza, mahoń; 75 x 61,5 x 37 cm;
Europa Zachodnia, około połowy XX w.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Lot No.
918
Szafa w stylu zakopiańskim
świerk; 199 x 119 x 54,5 cm;
Podhale, 1 ćw. XX w.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Podhale, 1 ćw. XX w.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
4 500 zł