DELFTY?
Lot No.: 661
Talerz dekoracyjny z wazonem i kwiatami
fajans, farby podszkliwne; 3 x 27 x 27 cm;
sygn. na spodzie podszkliwnie.;
XVIII w.
XVIII w.