Lot No.: 136
ORBIS TERRARUM
[GRECJA],
[AMERYKA POŁUDNIOWA],
[JAPONIA]
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
[GRECJA]
Berlin, [1930], Hold Hans, wydany przez Verlag Ernst Wasmuth A.G.; 31 x 25 cm;
oprawa półskórek z epoki, grzbiet 7-mio polowy, szyldzik ze złoconą tytulaturą, górne brzegi kart złocone.
Unikalny zbiór 176 zdjęć z Grecji wykonanych na początku wieku.
[AMERYKA POŁUDNIOWA]
Berlin,1931, Schumacher Karl, wydany przez Verlag Ernst Wasmuth A.G.; 31 x 25 cm;
Unikalny zbiór 256 zdjęć z Ameryki Południowej wykonanych na początku wieku.
[JAPONIA]
Berlin,1930,Trautz F.M., wydany przez Verlag Ernst Wasmuth A.G.; 31x 25 cm;
Unikalny zbiór 256 zdjęć z Japonii wykonanych na początku wieku. Każde zdjęcie w każdym woluminie opisane w czterech językach. Stan zachowania: minimalne przetarcia opraw, poza tym stan idealny.
900 zł