Bronisław CHROMY (1925-2017)
Lot No.349
Kwiaty, 1983
technika własna (litografia), papier Canson Mi Teintes; 65 x 50 cm;
estymacja:1 500 - 2 000 zł
estymacja:1 500 - 2 000 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Lot No.350
Bez tytułu, 1973
sygn. i dat. p. d: Bronisław Chromy / 1973.
estymacja: 1 500 - 2 500 zł
estymacja: 1 500 - 2 500 zł
1 300 zł
Michał PISERA (ur. 1976)
Lot No.351
Bez tytułu, 2017
tusz, karton, 29 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: M. PISERA / 2017.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Michał PISERA (ur. 1976)
Lot No.353
Bez tytułu, 2020
olej, płótno; 110 x 130 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: M Pisera / 2020.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Magdalena KIESZNIEWSKA (ur. 1992)
Lot No.355
Oko ręki, pejzaż z okiem, 2020
olej, płótno; 150 x 100 cm;
na odwrocie sygn., dat. i opis autorski: / OKO RĘKI / PEJZAŻ z okiem / 2020 / MK.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Ernest STUNŻANS (ur. 1985)
Lot No.357
Euforia, 2018
akryl, deska; 120 x 120 cm;
sygn. i dat. p. d.: 18 / E. Stunżans.
estymacja: 6 000 - 7 500 zł
estymacja: 6 000 - 7 500 zł
Ireneusz JANKOWSKI (ur. 1947)
Lot No.359
Reminiscencje III, 2020
technika własna, płyta; 65 x 65 cm (wymiar całości kompozycji wraz z oprawą);
opisany na odwrocie: IJ (monogram wiązany) / IRENEUSZ JANKOWSKI /
estymacja: 2 400 - 3 200 zł
estymacja: 2 400 - 3 200 zł
Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)
Lot No.360
Bez tytułu (42), 1988
akryl, płótno; 116 x 89 cm;
sygn. i dat. p. d.: Ćwiertniewicz' 88;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
3 000 zł
Lot No.361
Bez tytułu (26), 1992
akryl, płótno; 24 x 24 cm;
sygn. p. g.: Ćwiertniewicz'92.
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
Małgorzata BUCZEK-ŚLEDZIŃSKA (ur. 1953)
Lot No.363
Trzy fragmenty, 2019
akryl, technika mieszana, płótno; 50 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: M. Buczek-Śledzińska 2019;
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Marek BATORSKI (ur. 1967)
Lot No.365
Vision of village XXI, 2020
olej, płótno; 90 x 60 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: „VISION OF VILLAGE XXI” / olej na płótnie, 100 z 70 cm / 2020 / Marek BATORSKI.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
Piotr MAZANY (ur. 1972)
Lot No.367
Bez tytułu, 2020
olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Piotr Mazany / 2020.
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
Janusz ANTOSZCZYK (ur. 1958)
Lot No.369
Koncert, 2017
olej, płótno; 97 x 130 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: JANUSZ ANTOSZCZYK / KONCERT 2017 / OLEJ PŁÓTNO / 97 X 130 cm.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Katarzyna LIPSKA-ZIĘBIŃSKA (ur. 1974)
Lot No.371
Przestrzeń istnienia 3, 2020
linoryt, farba metaliczna; papier; 22,5 x 22 cm ( w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisany u dołu: 2/8 "Przestrzeń Istnienia 3" Xz.1 19.5 x 20 / 2 kol /
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
Allan RZEPKA (ur. 1940)
Lot No.373
Cogito, 2005
olej, płótno; 60 x 45 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: ARzepka (ryta w warstwie malarskiej), opisany l. d: Cogito, sygn. i dat. po prawej przy krawędzi: k [w kole] allan R. 2005.;
na odwr
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
na odwr
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Szymon POLOCZEK (ur. 1994, Katowice)
Lot No.374
Pejzaż, 2019
olej, płótno; 100 x 140 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: SZYMON / POLOCZEK / 2019
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
1 000 zł
Łukasz MANTAY (UR. 1988)
Lot No.375
Refleksja nad czasem
akryl, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. p. d.: Łukasz Mantay.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
sygn. p. d.: Łukasz Mantay.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
David LAN-BAR [LANDBERG] (1912-1987)
Lot No.377
Kompozycja abstrakcyjna
olej, płótno; 61 x 38 cm;
sygn. l. d.: … Lan-bar;
estymacja: 1 900 - 2 300 zł
sygn. l. d.: … Lan-bar;
estymacja: 1 900 - 2 300 zł
Jadwiga ŻOŁYNIAK (ur. 1949)
Lot No.378
Jesień w Zakopanem, 2019
olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. p. d.: JŻołyniak;
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
sygn. p. d.: JŻołyniak;
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
3 500 zł
Jadwiga ŻOŁYNIAK (ur. 1949)
Lot No.379
Plaża, 2020
olej, płótno; 70 x 100 cm; sygn. p. d.: JŻołyniak;
na odwrocie opis autorski: Jadwiga Żołyniak / "Plaża" / 2020.
estymacja: 5 000 - 6 500 zł
estymacja: 5 000 - 6 500 zł
Wiesław KOZUB (ur. 1946)
Lot No.381
Pejzaże z "Innego świata"
olej, collage, technika własna, płyta; 49,5 x 62,5 cm;
sygn. wzdłuż prawej krawędzi: WKozub;
estymacja: 1 400 - 1 900 zł
estymacja: 1 400 - 1 900 zł
Tadeusz KUREK (1906-1974)
Lot No.383
Autoportret
olej, płótno; 80 x 65 cm;
sygn. i opisany l. d.: Autoportret / TKurek.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł
estymacja: 2 700 - 3 600 zł
Serge VASILENDIUC (ur. 1972)
Lot No.385
Pisa, Ponte di Mezzo, 2011
olej, płótno; 50 x 55 cm;
sygn. l. d.: SV [w kwadracie];
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
2 500 zł
Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Lot No.387
Czereśnie, 1996
olej, płótno; 75 x 85 cm;
sygn. p. d.: JSzancenbach;
estymacja: 17 000 - 20 000 zł
sygn. p. d.: JSzancenbach;
estymacja: 17 000 - 20 000 zł
Kazimierz ZIELIŃSKI (1923-2010)
Lot No.501
Kobieta z różą, lata '80
brąz; 49 x 20 x 20 cm.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
5 000 zł
Elżbieta DAS (ur. 1956)
Lot No.502
Percebes, 2020
ceramika, glina kamionkowa, pokryta terra sigillatą patynowana woskiem; szkliwo; 34 x 23 x 25 cm;
sygn. od spodu: E D (ryte w masie).
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
2 000 zł
Barbara ZIELIŃSKA-JANKOWSKA (ur. 1953)
Lot No.504
Tryptyk Miasteczko, 1983
brąz; 1. 11,5 x 12,5 cm - nalepka z napisem: BARBARA ZIELIŃSKA / - JANKOWSKA [znak średnicy] 11 / „MIASTECZKO I” / 1983 (długopisem); 2. 11 x 12 cm - nalepka z n
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
1 500 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Lot No.505
Ryba
brąz patynowany; 65 x 60 cm;
sygn. na spodzie: BCHROMY.
estymacja: 5 000 - 7 000 zł
sygn. na spodzie: BCHROMY.
estymacja: 5 000 - 7 000 zł
3 500 zł
Igor MITORAJ (1944-2014)
Lot No.506
Pancerz (Cuirasse)
brąz patynowany, kamienna podstawa; wys. całkowita: 14 cm;
sygn. MITORAJ.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
sygn. MITORAJ.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
7 000 zł
Autor nieokreślony, XX w.
Lot No.508
Macierzyństwo
marmur; 32 x 30 x 10 cm.;
estymacja: 4 200 - 5 000 zł
estymacja: 4 200 - 5 000 zł
Helena GAŁKOWSKA (1911-1992), Stefan GAŁKOWSKI
Lot No.509
Kilim "Troski króla", lata 50. XX w.
wełna (kolorystyka: beże, brązy, czerń; frędzle); 260 x 160 cm;
stan zachowania: ślady naprawy tkaniny.
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
2 000 zł