Lot No.
827
Pistolet kapiszonowy, pierwotnie skałkowy
stal, drewno orzechowe; srebro; inkrustacje; dł. całkowita 29 cm.
Włochy?; 4 ćw. XVIII w.; modernizowany w 1 poł. XIX w.
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
Lot No.
829
Lustro ścienne, owalne
drewno, tafla lustrzana, złocenia; 117 x 72 cm.
Europa Środkowa, XIX/XX w.
estymacja: 1 900 - 2 300 zł
Europa Środkowa, XIX/XX w.
estymacja: 1 900 - 2 300 zł
1 700 zł
Lot No.
831
Lustro ścienne, neorokokowe
tafla lustrzana, rama drewniana, snycerka, złocenie; 100 x 66 cm.
Europa Środkowa, k. XIX w.
estymacja: 1 900 - 2 300 zł
Europa Środkowa, k. XIX w.
estymacja: 1 900 - 2 300 zł
Lot No.
901
Fotel do stołu art déco
fornirowany okleiną orzechową; 86 x 60 x 50 cm.
Polska, lata 20./30. XX w.
estymacja: 900 - 1 000 zł
Polska, lata 20./30. XX w.
estymacja: 900 - 1 000 zł
Lot No.
903
Para foteli w stylu art déco
buczyna; 82 x 68 x 83 cm;
Polska, lata 30. XX w.
estymacja: 2 600 - 3 000 zł
Polska, lata 30. XX w.
estymacja: 2 600 - 3 000 zł
Lot No.
906
Stół secesyjny
dębina; 77 x śr. 90 cm;
Europa Środkowa, ok. 1900.
estymacja: 2 000 - 2 300 zł
Europa Środkowa, ok. 1900.
estymacja: 2 000 - 2 300 zł
Lot No.
909
Stolik eklektyczny do gry
orzech; 79 x 50,5 x 41 cm;
Polska, koniec XIX w.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
Polska, koniec XIX w.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
Lot No.
911
Szafka - apteczka w stylu klasycystycznym
mahoń; 62 x 52,5 x 21,7 cm;
Europa Zachodnia, 1 ćw. XX w.
estymacja: 2 600 - 3 200 zł
Europa Zachodnia, 1 ćw. XX w.
estymacja: 2 600 - 3 200 zł
Lot No.
914
Stolik do gry w stylu eklektycznym
fornirowany orzechem wzorzystym na blacie, z podporą orzechową;
Polska, koniec XIX w.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Polska, koniec XIX w.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Lot No.
916
Para krzeseł w stylu mebli chińskich
drewno egzotyczne; 90,5 x 43,5 x 45,5 cm;
Europa Zachodnia, 1 ćw. XX w.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
Europa Zachodnia, 1 ćw. XX w.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł