Michał KWAŚNY (1919-1997)
Lot No.397
Pejzaż jesienny, 1975
olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. i dat. l. d.: MKwaśny 75 r.
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
Tadeusz KUREK (1906-1974)
Lot No.401
Chłopiec nad książką, lata 50.
olej, płyta; 54 x 64 cm.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł
estymacja: 2 200 - 3 000 zł
Tadeusz KUREK (1906-1974)
Lot No.403
Przy stole, 1952
olej, płótno; 65 x 80 cm;
sygn. i dat. l. d.: TKurek 952.
estymacja: 2 500 - 3 400 zł
estymacja: 2 500 - 3 400 zł
Wiesław KOZUB (ur. 1946)
Lot No.406
Z cyklu: INNY ŚWIAT, 2018
olej, tektura; 45 x 37 cm;
sygn. l. d.: Kozub (ryte);
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
sygn. l. d.: Kozub (ryte);
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
1 200 zł
Antoni ŁYŻWAŃSKI (1904-1972)
Lot No.408
Motyw śródziemnomorski z postaciami, 1968
olej, tektura; 19 x 14,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: ŁYŻWAŃSKI 1968;
estymacja: 1 700 - 2 000 zł
estymacja: 1 700 - 2 000 zł
Jan ŚWIDERSKI (1913-2004)
Lot No.410
Panorama Starego Sącza
olej, piórko, tusz, karton; 23,5 x 33 cm;
na odwrocie napis (wtórny): Jan Świderski / KLASZTOR KLARYSEK - STARY SĄCZ;
estymacja: 1 200 - 1 600 zł
estymacja: 1 200 - 1 600 zł
1 000 zł
Stan RESZKA [Janusz Andrzej RESZKA] (ur. 1952
Lot No.412
Piękna arabska dziewczyna
olej, gwasz, papier; 53 x 35 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: STAN RESZKA.
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
sygn. p. d.: STAN RESZKA.
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
Aleksandra SUPIŃSKA (ur. 1989)
Lot No.414
Powiśle, 2019
sitodruk, papier; 100 x 70 cm;
sygn., dat. i opisana wraz z nakładem u dołu: „Powiśle”, sitodruk, 7/7, Aleksandra Supińska 2019 (ołówkiem).
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Kacper BOŻEK (ur. 1974)
Lot No.416
Przesądy
akwaforta i akwatinta, papier; 24,6 x 19 cm (wymiar kompozycji), 35,5 x 29 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
opisana u dołu: 49/50 PRZESĄDY KACPER BOŻEK
estymacja: 1 400 - 1 700 zł
estymacja: 1 400 - 1 700 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (1933 - 2020)
Lot No.418
Akt, 1998
gwasz, papier, 35 x 42,5 cm;
sygn. l. d.: H. Płóciennik 98
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
sygn. l. d.: H. Płóciennik 98
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
Alicja HALICKA (1894-1975)
Lot No.420
Plac de la Concorde w Paryżu, 1955
litografia, papier; 45,5 x 59,5 cm (wymiar kompozycji), 50 x 65 cm (wymiar arkusza);
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Adrian PURGAŁ (ur. 1982)
Lot No.422
Veins of life, 2015
grafika komputerowa, technika mieszana, papier; 67,5 x 67,5 cm (wymiar kompozycji) 78 x 78 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. i opisana u dołu
estymacja: 2 900 - 3 500 zł
sygn. i opisana u dołu
estymacja: 2 900 - 3 500 zł
Adrian PURGAŁ (ur. 1982)
Lot No.424
Exultation, 2015
grafika komputerowa, technika mieszana, papier; 80 x 150 cm (wymiar kompozycji), 88 x 160 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. i opisana u dołu
estymacja: 3 700 - 4 400 zł
sygn. i opisana u dołu
estymacja: 3 700 - 4 400 zł
Andrzej PILICHOWSKI - RAGNO (ur. 1967)
Lot No.426
Bez tytułu, 2002
fotografia barwna, wydruk na papierze archiwalnym; 30 x 45,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: PILICHOWSKI-RAGNO 2002 (ołówkiem na passe-partout)
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
Seweryn BŁOCHOWICZ (1912-2006) - ?
Lot No.428
Zestaw 10 fotogramów - Akty kobiece
fotografie czarno-białe, brom, papier fotograficzny; 5 fotografii naklejonych na tekturę; ok. 30 x 24 cm (w pionie lub w poziomie); 3 fotografie ok. 30 x 40 cm
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Seweryn BŁOCHOWICZ (1912-2006)
Lot No.430
Zestaw 10 fotogramów - Moskwa
fotografie czarno-białe, brom, papier fotograficzny, format zbliżony do: 28,5 x 39 cm;
9 fotografii z pieczątką artysty: SEWERYN BŁOCHOWICZ z datą 1974; każda
estymacja: 2 400 - 3 200 zł
estymacja: 2 400 - 3 200 zł
Autor nieokreślony, XX w.
Lot No.501
Para figur - Strażnice domu
drewno gipsowane, polichromowane, złocone, inkrustowane szmaragdowym szkłem i lustrzanymi płytkami; wys. całkowita: 172,5 cm, 46 x 25 cm;
estymacja: 13 000 - 19 000 zł
estymacja: 13 000 - 19 000 zł
Stefan GAŁKOWSKI (1912-1984)
Lot No.502
Rynek, lata 50. XX w.
technika żakardowa, wełna; 310 x 142 cm;
Niewielkie odbarwienia i miejsca do cerowania.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
3 500 zł
Lot No.
505
Lampa wisząca trójramienna
metal, plastik; wys. 86 cm, dł. ramienia 32 cm;
Francja, l. 60. XX w.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Francja, l. 60. XX w.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
1 600 zł
Lot No.
507
Para foteli
z tapicerowanymi prostokątnymi poduchami siedzenia i oparcia, umieszczonymi na ażurowej, czarno-lakierowanej ramie;
buczyna, 71 x 67,5 x 75 cm
estymacja: 1 700 - 2 000 zł
buczyna, 71 x 67,5 x 75 cm
estymacja: 1 700 - 2 000 zł
Lot No.
509
Para fotelików
o korpusach tapicerowanych przypominających kielichy-muszelki, wspartych na metalowych rurkowych nóżkach, rozstawionych na boki, zakończonych obrotową stopką;
estymacja: 2 000 - 2 600 zł
estymacja: 2 000 - 2 600 zł
Lot No.
511
Stół kawowy
z dużym kwadratowym blatem z czarnego szkła, wsparty na mahoniowych, masywnych, graniastych, krótkich nóżkach, ozdobionych blachą stalową, 45 x 82,6 x 75,2 cm.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Lot No.
512
Stół - ława
z prostokątnym blatem wyklejonym kolorowymi (czerwono-kobaltowo-żółtymi) z kaflami z wypustkami, ułożonymi w abstrakcyjną kompozycję, z szerokim oskrzynieniem,
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
3 400 zł