Lot No.: 813

HIRMO (pocz. XX w.)

Lot No.: 813

Miniatura: Portret młodej kobiety

gwasz, kość; 9 x 7 cm (w świetle prostokątnej mosiężnej ramki);
sygn. pośrodku, po prawej: HIRMO?.