Lot No.: 345

Tomasz DOMINIK (ur. 1955)

Lot No.: 345

Maria Anna Karolina de Corday - ilustracja do książki Ludwika Stommy „Kobiet czar …”, 2000

akwarela, papier; 42 x 30 cm;
sygn. i dat. ołówkiem l. d.: Tomasz Dominik 2000;