Lot No.: 340

Stefan CENTOMIRSKI (ur. 1928)

Lot No.: 340

Alegoria ogrodu, 2002

akryl, płótno naklejone na tekturę, 70 x 59 cm;
sygn. i dat. p. d.: S CENTOMIRSKI.S.2002