Lot No.: 203

Rzeźbiarz nieokreślony, XIX/XX w.

Lot No.: 203

Poranek

brąz patynowany, marmur; 32 x 12 x 12 cm;
sygn. na tylnej części podstawy; oznaczenie odlewni FONDERIE BORDS DE SEINE.