Malarz nieokreślony, XIX w.
Lot No.145
Matka Boża, Maria Magdalena i Jan Chrzciciel pod krzyżem
olej, płótno; 111 x 88 cm.
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
Alfred SCHOUPPE (1812-1899) - przypisywany
Lot No.148
Widok na ruiny zamku w Czorsztynie
olej, blacha; 53 x 74 cm
opisany l. d.: Czorsztin
estymacja: 25 000 - 30 000 zł
opisany l. d.: Czorsztin
estymacja: 25 000 - 30 000 zł
22 000 zł
Józef BUDZYŃSKI, XIX W.
Lot No.149
Portret kobiety z różą, 1850
olej, płótno dublowane; 68 x 56,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: … Budzyński / 850.
estymacja: 22 000 - 26 000 zł
estymacja: 22 000 - 26 000 zł
Lot No.
201
Macierzyństwo
alabaster; wys. 29 cm.
Europa Zachodnia, Włochy?; XIX/XX w.
estymacja: 1 800 - 2 200 zł
estymacja: 1 800 - 2 200 zł
2 000 zł
Lot No.
203
Lew - rzeźba gabinetowa
marmur; wys. 16 cm, dł. 23,5 cm, głęb. 12 cm.
Europa Zachodnia, XIX w.
estymacja: 1 900 - 2 300 zł
Europa Zachodnia, XIX w.
estymacja: 1 900 - 2 300 zł
Mathurin MOREAU (1834-1917)
Lot No.205
Amor i dziewczyna
brąz patynowany; wys. 44 cm.
Francja, XIX/XX w.; odlew XX w.
estymacja: 9 000 - 10 000 zł
estymacja: 9 000 - 10 000 zł
Franciszek Józef KUCHARZYK (1880-1930)
Lot No.207
Hutnik - dmuchacz szkła
brąz patynowany, marmur; wys. 34,5 cm.
Polska, lata 20. XX w.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Polska, lata 20. XX w.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Georges Charles COUDRAY (1862-1932)
Lot No.210
„Bakie”- popiersie kobiece
brąz patynowany; drewno, plusz; wys. 64 cm, z podstawą 69 cm.
Francja, pocz. XX w.
estymacja: 9 600 - 11 000 zł
Francja, pocz. XX w.
estymacja: 9 600 - 11 000 zł
Autor nieokreślony, XX w.
Lot No.215
Głowa mężczyzny - „Stary”
drewno, wys. 25 cm.
Polska, Zakopane?, 1 ćw. XX w.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Autor nieokreślony, XX w.
Lot No.216
Góral
drewno, 21,5 x 49,5 cm.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
1 800 zł
SZKOŁA ZAKOPIAŃSKA ?
Lot No.217
Dziewczyna z kaczuszką
drewno jesionowe, wys. 33 cm.
Polska, Zakopane ?, lata 20-30. XX w.
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
7 500 zł
Lot No.
218
Św. Katarzyna
drewno polichromowane; wys. 50 cm.
Polska, Imielnica k/Płocka, XIX w.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
Lot No.
220
Św. Florian
drewno polichromowane; wys.40 cm, podstawa: 22 x 12 cm.
Polska, XVIII w.
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
Polska, XVIII w.
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
Lot No.
223
Św. Jerzy
Europa Środkowa, Polska?; XVIII w.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
Lot No.
226
Para puttów z pochodniami
drewno polichromowane, złocenia; wys. ok. 88 cm.
Europa Zachodnia, XVIII / XIX w.
estymacja: 8 600 - 10 000 zł
estymacja: 8 600 - 10 000 zł
Lot No.
601
Szklanica z herbem Gozdawa, w skórzanym futerale
szkło przeźroczyste, bezbarwne, rytowane, szlifowane; wys. 12 cm;
Manufaktura śląska lub czeska, 4 ćw. XVIII w.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
Firma EGERMANN
Lot No.603
Zestaw 6 kieliszków do wina
szkło przezroczyste, lazurowane kobaltem, złocenia; wys. 19,5 cm.
Czechy, Novy Bor, lata 60.-70. XX w.
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
Firma EGERMANN
Lot No.606
Zestaw 6 kielichów do wina, po dwa w różnym kolorze
szkło przezroczyste, lazurowane; złocenia; wys. 20 cm.
estymacja: 2 400 - 2 900 zł
estymacja: 2 400 - 2 900 zł
Firma MOSER
Lot No.608
Wazon dekoracyjny z kwiatem irysu
szkło przeźroczyste, bezbarwne i powlekane, cieniowane (efekt ambrino);
szlifowane; wys. 27 cm. Czechy, Karlovy Vary, pocz. XX w.
estymacja: 1 900 - 2 300 zł
estymacja: 1 900 - 2 300 zł
Manufaktura Państwowa w Sévres
Lot No.610
Talerz z serwisu cesarza Napoleona III
porcelana twarda (pâte dure), złocenia, przetarcia złoceń;
wys. 3 cm, średn. 24,2 cm;
Francja, 1855.
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
wys. 3 cm, średn. 24,2 cm;
Francja, 1855.
estymacja: 1 200 - 1 400 zł